Apie

Misija

Siekiame, kad mūsų moksleiviai ir studentai, kad ir kuo bebūtų, galėtų įgytomis žiniomis dirbti kelis kartus efektyviau.

ROBOTIKOS MOKYKLOS MANIFESTAS (vizija)

Mūsų paskirtis čia – kurti. Kurti visuomenę, kuriai skrydis į kosmosą būtų tolygus nuvažiavimui apsipirkti. Kuri darbais pralenktų bet kokias mūsų dabartines fantazijas. Tokią – kuri surastų vėžlį, ant kurio nugaros stovi visi kiti vėžliai. Nes dabar į klausimus „kas mes? kur? ir iš kur?“ tegali atsakyti tik vėžliai.

Galbūt visata yra viena ir begalinė. Galbūt jų yra be galo daug ir jos visos yra panašios. Galbūt jų yra gausybė, nepanašių į nieką, kas mūsų jutikliais būtų aprėpiama. Mums reikia tai sužinoti.

Todėl dabar ir visada, kai ateiname į šią klasę, pamiršime visus savo rūpesčius, pramogas, žaidimus. Pasiruošime, kursime.

Kontaktai ir rekvizitai

VšĮ Robotikos mokykla
Įm. k. 302749250
El. p. info@robotikosmokykla.lt; vaida@robotikosmokykla.lt
Tel. +37063340003
Adresas A. Goštauto g. 12-328, Vilnius, LT-01108

A/s. Nr. LT77 7300 0101 3103 2575
AB Swedbankas
Banko kodas 73000

Logotipas

6 RESPONSES
  1. matas

e klausykit, kodel jus tokios mokyklos panevezy nepastatot? davai pastatykit 😀

2. RC_DONY

Sveiki kur jus galima rast kaune Nes sakė amn viens pažystamas kad savo sūnų kaune leidžia kažkur ?

• Raimondas

Turime vieną kietą išradėją iš Kauno, bet jis pas mus atvažiuoja šeštadieniais. Manau galėtumėte kartu su juo vykti.

3. Edmundas

Sveiki, cia visiems sita programa ar tik jauniems?

• Robotikos mokykla

Laba diena, Edmundai, kviečiame prisijungti suaugusiuosius prie mūsų grupių pirmadieniais ir trečiadieniais 19:00-20:30 Vilniuje, A. Goštauto g. 12-328, arba internetine kamera antradieniais ir ketvirtadieniais tuo pačiu metu.