erasmus logo

Spalio-lapkričio mėn. „Robotikos mokyklos“ mokytojai vedė mokymus Kauno apskrities viešosios bibliotekos darbuotojams. Dvylikos bibliotekininkų grupė mokėsi dirbti su 3D spausdintuvais ir konstruoti bei programuoti Lego robotukus. Bibliotekininkai ketina vesti užsiėmimus vaikams pagal Erasmus+ KA2 strateginių partnerysčių projekto „Kaip auginti išradėją“ (angl. “ HOW TO RAISE AN INVENTOR. TECHNOLOGY AND ENGINEERING LEARNING MATERIAL FOR SCHOOLS“) metu partnerių sukurtą mokymo medžiagą. Tikimės, kad šios iniciatyvos dėka per artimiausius dvejus metus iš projekto metodinės medžiagos naudos turės apie 300 vaikų.
Bibliotekos komanda, net dvi dienas tobulinusi savo žinias apie robotiką, nekantrauja naujai įgytus įgūdžius pristatyti savo vartotojams!
Mokymai buvo organizuoti įgyvendinant bibliotekos projektą „Kultūra sumaniai“,  kuriuo siekiama mažinti Kauno ir Kauno regiono gyventojų skaitmeninę, regioninę atskirtį, skatinti socialinę integraciją, kelti technologinio išprusimo lygį, ugdyti kūrybiškumą bei bendruomeniškumą, sukuriant mobilią kūrybiškumo studiją bei parengiant ir panaudojant visuomenei aktualių edukacinių paslaugų paketą.

Daugiau informacijos:
Projekto koordinatorė Akvilė Gerulskytė
El.paštas: akvile@robotikosmokykla.lt