Dirbtinis intelektas

Dvi amžiaus grupės, kiekvienas naudoja po industrinę roboto ranką ir programuoja kompiuterinę regą, valdomą dirbtinio intelekto. Ženkime į ateitį kartu!

Kodėl turėtumėte rinktis šiuos mokymus?

• Mokysimės dirbti:
    • Google Teacheable Machine,
    • Google AI debesija.
  • Taip pat mokysimės profesionalų naudojamų įrankių:
    • OpenCV,
    • TensorFlow,
    • UNIX,
    • Python.
  • Kursų metu įvaldysime dirbtinį intelektą pritaikymą įvairiuose realiuose užduotyse.
  • Užsiėmimų metu orientuosimės į realaus produkto, galinčio išaugti į verslo idėją kūrimą.

Dirbtinis Intelektas pradedantiesiems

Dirbtinis Intelektas – tai pirmasis žingsnis į naujajį pasaulį. Šį žingsnį siūlome žengti padedant mūsų inovatyvių mokytojų. Tad prisijunkite ir jūs prie naujojo pramonės perversmo. Čia galėsite išmokti naudotis Teacheable Machine, kad kurtumėte savo AI projektus, taip pat valdyti robotinę ranką pasitelkdami vaizdo atpažinimą, sukurti lego robotą, kuris pats išmoks judėti ir kitų dirbtinio intelekto panaudojimo būdų.

• Įrankiai:
    • Teacheable Machine,
    • Python,
    • Lego EV3.
  • Nuo 10 metų.
  • Reikalingos darbo su kompiuteriu žinios.

Dirbtinis Intelektas pažengusiems

Dirbtinis Intelektas nebėra mokslinė fantastika, o tai jau plačiai naudojamas dalykas. Siūlome ir jums įvaldyti dirbtinio intelekto paslaptis padedant mūsų patyrusių mokytojų. Čia galėsite išmokti pasitelkdami TensorFlow ir OpenCV įvaldyti vaizdo atpažinimą ir taip duoti komanda robotinei rankai, tai pat naudoti Google AI debesija bei susipažinsite su plačiai žinomomis Unix ir RPi sistemomis.

• Įrankiai:
    • TensorFlow,
    • OpenCV,
    • Python,
    • Google AI debesija,
    • Unix,
    • Raspberry Pi.
  • Amžius: nuo 14 metų.
  • Reikalingi programavimo pagrindai.

Bendroji informacija:

• Per savaitę vyks 2 užsiėmimai po 2 akademines valandas.
  • Mėnesio kaina: 145€
  • Mokant už visą semestrą taikoma 10% nuolaida.

Daugiau informacijos: info@robotikosmokykla.lt; +370 612 37700.

Kiti būreliai