Kūryba ir konkursai

Komandoje dirbti visada smagiau, o šioje – dar labiau. Čia reikalingi visi – nuo dizainerio iki projekto vadovo. Užsiėmimų metu kursime unikalius projektus ir ruošimės ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje vykstančioms varžyboms, tokioms kaip First Global, kuriose mūsų mokinių komandos dalyvauja JAV, Kinijoje, Dubajuje, Latvijoje, Estijoje, mums reikia pastiprinimo!

Kodėl turėtumėte rinktis šiuos mokymus?

  • Puiki galimybė pasiruošti bei vykti į robotikos čempionatus. Vienas iš jų plačiai žinomas First Global.
  • Šios dirbtuvės yra skirtos ne tik inžinieriams ir programuotojams. 
  • Mokysimės dirbti ne tik individualiai, bet ir grupėse. Planuosime bei organizuosime komandinius darbus.
  • Išmoksite naudotis įvairiausiais įrankiais bei sistemomis, kurios taip pat naudojamos ir profesionalų.
  • Užsiėmimų metu orientuosimės į ruošimąsi čempionatams arba  į realaus produkto, galinčio išaugti į verslo idėją kūrimą, priklausomai nuo išsikeltų tikslų.

Kūryba ir konkursai visiems

Keliesi dirbti visada smagiau ir įdomiau. Mes siūlome naują įnovatyvią programą, kur komandos bus subūriaso iš visokių skirtingų gebėjimo žmonių. Nuo dizainerio iki vadovo, nuo programuotojo iki mechaniko. Susirinkę į komandas tikrai galime pasiekti daugiau ir vienas iš tikslų yra dalyvauti First Global varžybose ir nugalėti.

  • Įrankiai: priklausomai pagal pasirinktą rolę bei užduotį.
  • Amžius: nuo 10 metų.

Bendroji informacija:

  • Per savaitę vyks 2 užsiėmimai po 2 akademines valandas.
  • Mėnesio kaina: 79€
  • Mokant už visą semestrą taikoma 10% nuolaida.

Daugiau informacijos: info@robotikosmokykla.lt; +370 612 37700.

Registracija

Kiti būreliai