Išmokote naudoti pagrindinius SolidWorks programos projektavimo įrankius. Pamatėte, kad inžinerinio projektavimo įgūdžiais galite sukurti ir pasakos veikėjus geresniam įsijautimui į istoriją, ir pakabutį ypatingam įvykiui ar žmogui prisiminti, ir namą, ir net erdvėlaivį!

Dabar turite galimybę pasirinkti vieną iš išbandytų temų, arba sugalvoti savo, nuo istorinių įvykių ir įrankių, iki asmeninio naudojimo daiktų, ir, parodyti, kokių įgūdžių įgavote. Savarankiško darbo trukmė priklausys nuo jūsų mokytojo ar mokytojos skirto laiko, rekomenduojame atlikti per dvi ar tris akademines valandas.

Geriausiųjų darbus, paskelbtus tokiais jūsų mokytojų, galėsite atspausdinti 3D spausdintuvais iš plastiko!

Kai darbus sukursite, galite parodyti visam pasauliui! Įkelkite pradinį, detalės failą bei STL formatu išsaugotą failą į bent vieną iš svetainių:

YouMagine – savarankiškiems inžineriams ir menininkams, projektuojantiems ir spausdinantiems 3D spausdintuvais. Atsisiųstus modelius galima redaguoti specialiomis meninio 3D projektavimo programomis, failų, kuriais objektas sukurtas, autoriai dažnai neprideda. Portalas naujas, modelių nedaug, bet bendruomenė aktyvi ir labai draugiška.

Thingiverse – taip pat savarankiškiems inžineriams, turi labai didelę jau įkeltų darbų duomenų bazę, tačiau įsigytas kompanijos, kuri šiuo metu teisinėmis priemonėmis stengiasi sunaikinti kai kuriuos pigių 3D spausdintuvų gamintojus.

GrabCad – tai vieta daugiausia inžinerinės pakraipos projektuotojams dalintis darbais, patarimais tarpusavyje. Naudinga ieškant jau suprojektuotų modelių, pavyzdžių.

CGTrader – tai vieta, kur galite parduoti kokybiškai pagamintus sudėtingus modelius daugiausia reklamų, vaizdo medžiagos kūrėjams. Projektas ir interneto puslapis sukurtas Lietuvoje!

3D Content Central – tai pačių SolidWorks programos kūrėjų įkurtas portalas, kur inžinieriai gali rasti dažniausiai sutinkamų detalių suprojektuotus failus, kad galėtų atsisiųsti ir greitai projektuoti visą prietaisą, tos surastos detalės jau neprojektuojant. Tiksliai ir kokybiškai suprojektavus naują detalę, taip pat galima siūlytis įkelti, bet nauji projektuotojai priimami sudėtingiau.
Šis portalas ypatingas tuo, kad visos detalės turi SolidWorks failus, kuriuose galima pastudijuoti, kaip detalė buvo pagaminta, ką nors pakeisti, pridėti. Detales galima atsisiųsti norimai programos versijai.