Kviečiame gimtadienius švęsti kartu: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir kituose miestuose!

Gimtadienio metu ne tik išradingai bei smagiai leisite laiką, bet ir sudominsite savo jaunuosius išradėjus naudingu technologijų naudojimu!

Galite švęsti mūsų patalpose arba mielai atvyksime į jūsų namus ar kitą pasirinktą vietą.

Gimtadienio užsiėmimų pavyzdžiai:

1) LEGO Mindstorms robotukų konstravimas ir varžybos (pavyzdžiui, azartiškos ir juoko pilnos Sumo varžybos arba lenktynės).
2) Šviečiančių origami gamyba, kuriuos šviečiančius kelias dienas ištisai su baterija, išsinešite namo po šventės.

3) Eksperimentai su virtualios realybės akiniais (persikelkite į povandeninį pasaulį, kosmosą ar pasaulio didmiesčius!)

Neradote norimo užsiėmimo? Rašykite mums ir mes pasiūlysime daugiau idėjų!

Visuomet spėjame įgyvendinti bent 2-3 veiklas! Pagrindinis užsiėmimas: su Lego Mindstorms robotais. Kitus užsiėmimus galite pasirinkti! Rašykite mums savo pageidavimus.

Šventės trukmė: ~3 val.

Laikas: šventė gali vykti tiek savaitgaliais, tiek darbo dienomis, būtina išankstinė registracija.

Dalyviai: amžius nėra ribojamas. Gimtadienį švęsti gali vaikai nuo 4 m. amžiaus ir suaugę. Dalyvių skaičius neribojamas.

Kaina:

• Vilniuje ir Kaune: jei dalyvių (vaikų ir suaugusiųjų) skaičius iki 10 – 115 Eur, jei dalyvių daugiau kaip 10, už kiekvieną papildomą dalyvį (vaiką ar suaugusįjį) – 11 Eur.
  • Klaipėdoje: jei dalyvių (vaikų ir suaugusiųjų) skaičius iki 10: 128 Eur., už kiekvieną papildomą dalyvį (vaiką ar suaugusįjį) – 11 Eur.
  • Kiti miestai: jei dalyvių (vaikų ir suaugusiųjų) skaičius iki 10: 135 Eur., už kiekvieną papildomą dalyvį (vaiką ar suaugusįjį) – 11 Eur. Taikomas papildomas degalų mokestis.

Jeigu pageidaujate, kad gimtadienis vyktų ne Vilniuje, Kaune ar Klaipėdoje, taikomas papildomas atvykimo mokestis.

Vaišės: galite atsinešti savo užkandžius, pyragą, gėrimus, užsisakyti picą ir visa kita, kuo norite vaišintis.

Gimtadienyje dalyvaus bent 2 mūsų šaunieji mokytojai, o esant didesnei grupei nei 10 dalyvių, prisijungs dar daugiau mokytojų, kad visi šventės dalyviai gautų kuo daugiau dėmesio!

Rezervuokite pasirinktą laiką:  arturas@robotikosmokykla.lt arba vaida@robotikosmokykla.lt

Jeigu 12 val. bėgyje nesulauktumėte atsakymo el. paštu ir visais kitais klausimais, skambinkite mums: +37061237700