Kviečiame gimtadienius švęsti kartu: Vilniuje, Kaune mūsų patalpose ir kituose miestuose Jūsų namuose arba kitose patalpose!

Gimtadienio metu ne tik išradingai bei smagiai leisite laiką, bet ir sudominsite savo jaunuosius išradėjus naudingu technologijų naudojimu!

Galite švęsti mūsų patalpose arba mielai atvyksime į jūsų namus ar kitą pasirinktą vietą.

Gimtadienio užsiėmimų pavyzdžiai:

1) LEGO Mindstorms robotukų konstravimas ir varžybos (pavyzdžiui, azartiškos ir juoko pilnos Sumo varžybos arba lenktynės).
2) Šviečiančių origami gamyba, kuriuos šviečiančius kelias dienas ištisai su baterija, išsinešite namo po šventės.

3) Eksperimentai su Micro:Bit mikrokompiuteriais. Supažindinkite jaunuosius išradėjus su itin žaismingu programavimo pasauliu. Sulaukiame daugybės komplimentų šiam įrankiui, kadangi jis atitraukia kompiuterių mylėtojus nuo žaidimų ir skatina kurti patiems!

Neradote norimo užsiėmimo? Rašykite mums ir mes pasiūlysime daugiau idėjų!

Visuomet spėjame įgyvendinti bent 2-3 veiklas! Pagrindinis užsiėmimas: su Lego Mindstorms robotais. Kitus užsiėmimus galite pasirinkti! Rašykite mums savo pageidavimus.

Papildomos paslaugos dar smagesnei šventei:

• Pinjata (30 Eur) – specialus siurprizas jubiliatui;
  • Valanda su virtualios realybės pramogomis (85 Eur) – kai šventės kaltininkas nori išskirtinių papildomų užsiėmimų savo draugams ir šeimai;
  • Profesionali aktorė (60 Eur) – be šauniausių mūsų mokytojų į savo gimtadienį galite pasikviesti ir profesionalią aktorę, kuri padės dar labiau nuspalvinti šventę ir įneš naujų bei smagių veiklų.

Šventės trukmė: ~3 val.

Laikas: šventė gali vykti tiek savaitgaliais, tiek darbo dienomis, būtina išankstinė registracija.

Dalyviai: amžius nėra ribojamas. Gimtadienį švęsti gali vaikai nuo 4 m. amžiaus ir suaugę. Dalyvių skaičius neribojamas.

Kaina:

• Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje: jei dalyvių (vaikų ir suaugusiųjų) skaičius iki 10 – 115 Eur, jei dalyvių daugiau kaip 10, už kiekvieną papildomą dalyvį (vaiką ar suaugusįjį) – 12 Eur.
  • Kiti miestai: jei dalyvių (vaikų ir suaugusiųjų) skaičius iki 10: 135 Eur., už kiekvieną papildomą dalyvį (vaiką ar suaugusįjį) – 11 Eur. Taikomas papildomas degalų mokestis.
  • Papildomos paslaugos kaina pridedama prie bendro gimtadienio paketo kainos.

Jeigu pageidaujate, kad gimtadienis vyktų Jūsų pasirinktoje vietoje, papildomai taikomas atvykimo mokestis: Vilniuje, Kaune: 35 Eur. Kituose miestuose mokestis gali skirtis.

Vaišės: galite atsinešti savo užkandžius, pyragą, gėrimus, užsisakyti picą ir visa kita, kuo norite vaišintis.

Gimtadienyje dalyvaus bent 2 mūsų šaunieji mokytojai, o esant didesnei grupei nei 10 dalyvių, prisijungs dar daugiau mokytojų, kad visi šventės dalyviai gautų kuo daugiau dėmesio!

Rezervuokite pasirinktą laiką: arturas@robotikosmokykla.lt arba tel.: +37061237700.

Jeigu 12 val. bėgyje nesulauktumėte atsakymo el. paštu ir visais kitais klausimais, skambinkite mums: +37061237700