Ieškome mokyklų, į kurias atvykusi mūsų komanda surengs technologinę šventę – edukacinį užsiėmimą vaikams ir jų mokytojams! Dažnai rajonų ir kaimų mokyklose vaikams trūksta technologinių užsiėmimų, tad padedami Euromonitor International nusprendėme įgyvendinti unikalų švietimo projektą, kurio metu ieškome 2-3 mokyklų / bibliotekų / bendruomenių, kuriose apsilankysime ir mokysimės kurti išradimus bei įkvėpsime jaunuosius išradėjus mokytis elektronikos, programavimo, inžinerijos, 3D projektavimo paslapčių! Užsiėmimas bus surengtas ir priemonės parūpintos visiškai nemokamai.

Supažindinsime su naujausiomis robotikos mokymosi technologijomis tokiomis, kaip:

• Micro:Bit;
  • Lego NXT robotais;
  • 3D spausdintuvais;
  • Virtualia realybe;
  • Ir daugeliu kitų!

6 gabiausius projekto mokinius pasikviesime sudalyvauti artimiausiame hackaton’e, kur ne tik kursime išradimus, bet ir mokysimės darbo komandoje, pristatyti idėjas, verslumo, lyderystės paslapčių!

Būtinosios sąlygos:

• Mokykloje turi nevykti robotikos būrelis.
  • Mokykla turi būti kaimo vietovėje.
  • Surinktoje moksleivių grupėje turi būti 15-20 dalyvių.

Užpildykite anketą ir pažadinkime juose išradėjus kartu: