Pristatome Minecraft programavimo ir inžinerinio projektavimo nuotolinius mokymus per Twitch TV! Lankyti būrelį dar nebuvo taip paprasta, o užsiimti šia veikla galėsite net iš namų!

Kodėl turėtumėte rinktis šiuos mokymus?

• Žaidimas – yra natūralus būdas mokytis, vaikai žaisdami įsimena ir išmoksta kelis kartus geriau, giliau, greičiau, maloniau ir noriau sieja savo tolesnę veiklą su išmoktais technologiniais dalykais!
  • Microsoft populiaraus kūrybinio žaidimo Minecraft pagalba sukūrė mokomąją programuojamą versiją, kuri turi daug tobulinimo ir perprogramavimo galimybių. Daug sėkmingų programuotojų programuoti pradėjo tobulindami kompiuterinius žaidimus!
  • Mokysime vaikus jiems patraukliu žaidimų asociaciją turinčiu įrankiu, kaip to įrankio viduje programuoti įvairius veiksmus programavimo logika vadinamąja „Blockly“ sistema, kuomet algoritmas sudedamas iš blokelių, bei vyresniuosius  – kaip šį žaidimą modifikuoti, pridėti papildomų funkcijų, įskiepių Java kalba.

Ko mokysimės?

• Kursite loginius vartus ir inžinerinius statinius Minecraft žaidime, naudodami blokinį programavimą greitai pereisite į JavaScript, o statydami MineCraft gausite palyginti ir projektuoti ir inžinerinėje CAD aplinkoje Solidworks!  Tai pati populiariausia ir profesionaliausia programa, naudojama garsių inžinerių visame pasaulyje! Taip mokysitės žaisdami, ir lygiagrečiai kurdami patys, išmokdami programuoti ir projektuoti naudingais įrankiais!
  • Elektronikos programavimo su micro:bit. Programuosime apčiuopiamus išradimus: laikmatį, žingsniamatį ir dar daugiau!

REGISTRACIJOS ANKETA

Jūsų mokytojas:

Vienas iš pagrindinių ir žymiausių mokytojų – Darius Kniūkšta iš Youtube kanalo Darius žaidžia (https://www.youtube.com/user/MineIrCraft), kuris buvo pagrindinis Tesla GigaFactory kūrėjų Minecraft platformoje! Su Dariumi ir patyrusiais Robotikos mokyklos mokytojais nuo Minecraft perkūrimo eisi link programavimo ir projektavimo užduočių. Taip pat klasėje visada bus mokytojas, padėsiantis iškilus bet kokiems iššūkiams.

Mokytojas Darius pasakoja apie būrelį parodoje GameOn:

Kaip vyks mokymai?

• Mokymai vyks online realiu laiku (live) per Twitch TV. Mokymų metu galėsite bendrauti su bendraminčiais iš visos Lietuvos, realiu laiku aiškintis visus neaiškumus, kurie iškils mokymų metu.
  • Jei pavėlavai į mokymus ar negalėjai sudalyvauti – ne bėda! Pamokos bus įrašomos, o klausimus galėsi perduoti vietiniam mokytojui arba pats parašyti mokytojams.
  • Bus užduodami ir namų darbai tolimesniam tobulėjimui.

Mokymų trukmė:

Užsiėmimai vyks 4 kartus per mėn. Po 2 val.
1,5 val. Skirta live mokymams, 0,5 val. – namų darbų aptarimui.

Amžiaus grupės:

Mokymai bus skirstomi pagal amžiaus grupes: 3 – 5 kl., 6 – 8 kl., 9 – 12 kl. Jei esi stipriai pasiruošęs, gali būti labiau vyresniųjų grupėje.

Kaina:

• 25€ / mėn. (4 užsiėmimai) + 5€ / metams vienkartinis paskyros mokestis.
  • Perkant abonementą iškart 3 mėn. (12 užsiėmimų), mėnuo kainuos 20€ + 5€ / metams vienkartinis paskyros mokestis.
  • Nuolaida užsiregistravusiems iki lapkričio 7 d.: 10%
  • Papildoma nuolaida įsigijusiems robotikos užsiėmimų abonementą (II-ajam semestrui arba metams): 5%

Į kainą įskaičiuota ir Solidworks bei Minecraft naudojimosi licencijos mokymosi laikotarpiu.

Registracijos anketa:

Nenori mokytis vienas namie? Sukurk savo MineCraft būrelį! 3 paprasti žingsniai:

1) Pakviesk bent 4 programuoti ištroškusius ir Minecraft žaidžiusius klasiokus (arba draugus);

2) Papasakok mums apie savo mokytoją, kuris galėtų prisidėti prie šio būrelio;

3) Registruokitės su savo mokytoju ir prisijunkite prie vienintelio tokio būrelio su tiesiogine profesionalų pagalba Lietuvoje!

Kontaktai pasiteiravimui:

+37063340003, info@robotikosmokykla.lt