Pristatome Lietuvoje pirmuosius programavimo žaidžiant ir inžinerinio projektavimo mokymus per Twitch TV! Lankyti būrelį dar nebuvo taip paprasta, o užsiimti šia veikla galėsi net iš namų.

Sukurk savo MineCraft būrelį – 3 paprasti žingsniai:

1) Pakviesk bent 4 programuoti ištroškusius ir Minecraft žaidžiusius klasiokus (arba draugus);

2) Papasakok mums apie savo mokytoją, kuris galėtų prisidėti prie šio būrelio;

3) Registruokitės su savo mokytoju ir prisijunkite prie vienintelio tokio būrelio su tiesiogine profesionalų pagalba Lietuvoje!

Ko mokysiesi?

1. Kursi loginius vartus ir inžinerinius statinius Minecraft žaidime, naudodami blokinį programavimą greitai pereisite į JavaScript, o statydami MineCraft gausite palyginti ir projektuoti ir inžinerinėje CAD aplinkoje Solidworks! Taip mokysitės žaisdami, ir lygiagrečiai kurdami patys, išmokdami programuoti ir projektuoti naudingais įrankiais!
  2. Elektronikos programavimo su micro:bit. Atsiųsime micro:bit mini kompiuterių ir kartu programuosime apčiuopiamus išradimus: laikmatį, žingsniamatį ir dar daugiau!
  3. Inžinerinio projektavimo su Solidworks. Tai pati populiariausia ir profesionaliausia programa, naudojama garsių inžinerių visame pasaulyje!

Kas mokys?

Vienas iš pagrindinių ir žymiausių mokytojų – Darius Kniūkšta iš Youtube kanalo Darius žaidžia (https://www.youtube.com/user/MineIrCraft), kuris buvo pagrindinis Tesla GigaFactory kūrėjų Minecraft platformoje! Su Dariumi ir patyrusiais Robotikos mokyklos mokytojais nuo Minecraft perkūrimo eisi link programavimo ir projektavimo užduočių. Taip pat klasėje visada bus mokytojas, padėsiantis iškilus bet kokiems iššūkiams.

Mokytojas Darius pasakoja apie būrelį parodoje GameOn

Kaip vyks mokymai?

Mokymai vyks online realiu laiku (live) per Twitch TV. Mokymų metu galėsite bendrauti su bendraminčiais iš visos Lietuvos, realiu laiku aiškintis visus neaiškumus, kurie iškils mokymų metu.

Jei pavėlavai į mokymus ar negalėjai atvykti – ne bėda! Pamokos bus įrašomos, o klausimus galėsi perduoti vietiniam mokytojui arba pats parašyti mokytojams.

Bus užduodami ir namų darbai tolimesniam tobulėjimui.

Mokymų trukmė

Būrelis startuos nuo spalio 1 d. Užsiėmimai vyks 4 kartus per mėn. Po 2 val.
1,5 val. Skirta live mokymams, 0,5 val. – namų darbų aiškinimuisi.

Amžiaus grupės

Mokymai bus skirstomi pagal amžiaus grupes: 3 – 5 kl., 6 – 8 kl., 9 – 12 kl. Jei esi stipriai pasiruošęs, gali būti labiau vyresniųjų grupėje.

Būrelio vietos ir tvarkaraštis

Kadangi užsiėmimai vyks visoje Lietuvoje, susirinkus grupėms, kiekviename miestelyje patikslinsime bendrą būrelio vietą. Tvarkaraštis bus derinamas pagal daugumos patogumą.

Kaina

25 eurai / mėn. Perkant abonementą 3 mėn., mėnuo kainuos 20 eurų. Galima pritaikyti NVŠ lėšas (ne visuose miestuose) ir kainą sumažinti 10-15€ per mėnesį.

Registracijos anketa

Kontaktai pasiteiravimui