Nuo šių mokslo metų kviečiame registruotis į robotikos užsiėmimus ne tik didžiuosiuose miestuose (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje), bet ir visuose kituose miestuose ir miesteliuose! Siekiame, kad vaikai nepriklausomai nuo jų gyvenamosios vietos galėtų kurti išradimus, gilintųsi į technologinius mokslus, dalyvautų hakatonuose, kur galėtų susipažinti su daug pasiekusiais programuotojais ir inžinieriais ir galbūt net vyktų į tarptautinius konkursus!

Tai tik keli dalykai, ko mokomės užsiėmimų metu:

• Programuoti ir statyti robotus (Lego NXT ir kt.);
  • Elektronikos programavimo su micro:bit ir Arduino mikrokompiuteriais;
  • Dirbti su profesionalia inžinerine projektavimo programa Solidworks;
  • Naudotis 3D spausdintuvais Ultimaker;
  • Kurti kompiuterinius žaidimus ir virtualios realybės pasaulius su Unity.
  • Užsiėmimuose kviečiami dalyvauti vaikai jau nuo 5 m. Darbuojamės grupelėse pagal amžių ir pasirengimo lygį.
  • Per mėnesį užsiėmimai vyksta 8 ak. val. suderintu dažnumu (kartą, 2 kartus per mėnesį arba dažniau) + užduodami namų darbai + visuomet galimos konsultacijos su mokytojais nuotoliniu būdu mokantis namuose!
  • Užsiėmimai gali būti rengiami ir vaikų atostogų metu bei savaitgaliais.

Kaina: tik nuo 15€ (galima panaudoti ir NVŠ krepšelio lėšas)!

REGISTRACIJA

Susisiekite ir registruokite savo išradėją, klasę arba mokyklą: monika@robotikosmokykla.lt; vaida@robotikosmokykla.lt; arturas@robotikosmokykla.lt; +37061237700.

Užpildykite registracijos anketą ir su jumis susisieksime mes: