Kviečiame rezervuoti vietas pavasario stovyklose, kurios vyks moksleivių atostogų metu!

Istorija: Mokslininkai pastebėjo, kad link mūsų skrieja grėsmingas asteroidas, galintis sunaikinti Žemę, pasaulio gyventojai panikoje. Protingiausių išradėjų ir mokslininkų  komanda gauna pranešimą atvykti į slaptą laboratoriją. Ši komanda turi pasitelkiant visas mokslines žinias ir atradimus per 5 dienas surasti būdą, kaip išgelbėti žmoniją. Kurį būdą mokslininkai pasirinks? Ar tai bus galingų lazerių nukreipimas į asteroidą? Galbūt raketos paleidimas? O gal bus sukurti ir pasiųsti robotai, kurie turės nutūpti ant asteroido ir jį susprogdins? Ateik ir išgelbėk mūsų planetą!

Data ir miestai:

Balandžio 10 d. –  balandžio 14 d. (5 d.). Vyks: Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje.

Stovyklos vyksta nuo 9 iki 17 val.

Jeigu pageidaujate stovyklos savo mokykloje arba kitame mieste, susisiekite: vaida@robotikosmokykla.lt arba tel.: 37061237700.

Moksleivių amžius grupės: Nuo 6 iki 16 m. Darbuojamės atskirose komandose pagal amžių ir pasiruošimo lygį.

Kaina: Vilniuje ir Kaune: 175 eur. (5 d.) arba 39€ (1 d.); Klaipėdoje: 159€ (5 d.) arba 35€ (1 d.).

Papildomos nuolaidos:

• Žiemos stovyklos dalyviams: 10% nuolaida,
  • Robotikos mokyklos moksleiviams įsigijusiems š.m. semestro abonementą: 10% nuolaida.
  • Pakvietus dalyvauti draugą: 10% nuolaida.

Į kainą įskaičiuota:

• Visos priemonės ir įrankiai;
  • Pramogos ir ekskursijos;
  • Maitinimas 2 kartus per dieną (priešpiečiai ir pietūs) ir sveiki užkandžiai (pvz., obuoliai, morkos); gėrimai: pavyzdžiui, arbata, pienas, kakava.

Susisiekite: vaida@robotikosmokykla.lt arba +37061237700

Registracijos anketa: