3..2..1 STOVYKLAUJAM!

Šios vasaros robotikos stovyklų tema ypatinga, skirta Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui! Ši stovykla yra apie sėkmės istoriją, kurią kūrė ir kuria visi išradingi Lietuvoje ir užsienyje gyvenantys lietuviai. Lazeriai, dronai, kariuomenė, medicina, kosmosas, saulės ir vėjo energija, išmanusis turizmas ir daugybė kitų sričių! Stovykloje mes ne tik sužinosime apie lietuvių išradimus keičiančius pasaulį, bet ir patys kursime su minėtomis ir ne tik sritimis susijusius išradimus ir žinoma, susitiksime su įdomiais svečiais, diskutuosime, susirasime bendraminčių ateities išradimams, mokysimės svarbių įgūdžių, kaip komandos formavimas ir lyderystė.

Miestai:

Vilnius, Kaunas.

Pamainos:

• liepos 23 – rugpūčio 3 d. (Vilniuje ir Kaune)
  • rugpjūčio 6 – 17 d. (Vilniuje ir Kaune)

Stovykla gali vykti ir Jūsų mieste, mokykloje, bibliotekoje ar net kitoje šalyje! Kviečiame susisiekti el. p.: arturas@robotikosmokykla.lt

Grupės:

Stovyklose moksleiviai skirstomi į nedideles grupes (komandas), geriausiai atitinkančias jų pasirengimo lygį ir amžių.  Technologinės užduotys komandoms skiriasi, priklausomai nuo jų sudėtingumo lygio.

Stovyklos laikas:

Stovykla vyksta nuo 9.00 iki 16.45 val. darbo dienomis.

Maitinimas:

Stovyklos metu maitinimas tiekiamas 2 kartus per dieną iš netoliese esančių kavinių bei restoranų, švieži kepiniai priešpiečiams užsakomi kepyklose. Jeigu turite išskirtinių pageidavimų dėl alergijos, dietos, diabeto ar kt. prašome tai nurodyti registracijos anketoje.

Stovyklų metu įgyjami įgūdžiai:

• Kompiuterinių žaidimų programavimas (dirbama su Minecraft: Education edition);
  • Robotų (Lego NXT) programavimas;
  • Micro:bit ir Arduino mikrovaldiklių programavimas;
  • Elektronikos pagrindai (jungiami el. komponentai:  varikliai, sensoriai, LED lemputės ir pan.);
  • 3D inžinerinio modeliavimo pagrindai;
  • 3D spausdinimo pagrindai (naudojami Ultimaker 3D spausdintuvai);
  • Komandos formavimo, lyderystės įgūdžiai, kūrybiškumo skatinimas!

Kaina:

Į kainą įskaičiuota maitinimas ir visos suteikiamos priemonės.

•  €289
  • Pasirinkus dalyvauti 1 savaitę – €175
  • Pasirinkus dalyvauti 1 dieną – €45

Nuolaidos:

• surinkus 4 moksleivių grupę  – kiekvienam taikoma 15% nuolaida.

Registracija užpildžius anketą:

Registruotis taip pat galite el. p.: vaida@robotikosmokykla.lt (nurodyti moksleivio vardą, pavardę, amžių, miestą, stovyklos pamainą). Iškilus skubiems klausimams laukiame Jūsų pasiteiravimų: +37061237700.