Kokia tavo svajonių SUPER GALIA? Gal nori skaityti žmonių mintis? Bėgti greičiau nei Flešas? Būti protingesnis nei Profesorius X? O gal nori nugalėti patį Halką?

Jau 2 kartus vykusi stovykla, Jūsų pageidavimu, vyks ir vasarą! Kursite SAVO superherojų, jo atributiką, aprangą, vykdysi įdomiausias misijas ir atskleisite savo super galias mokantis elektronikos, inžinerijos, programavimo, projektavimo robotikos stovykloje. Pažadink savyje superherojų!

Stovyklų metu įgyjami įgūdžiai:

• Kompiuterinių žaidimų programavimas (dirbama su Minecraft: Education edition);
  • Robotų (Lego NXT) programavimas;
  • Micro:bit ir Arduino mikrovaldiklių programavimas;
  • Elektronikos pagrindai (jungiami el. komponentai:  varikliai, sensoriai, LED lemputės ir pan.);
  • 3D inžinerinio modeliavimo pagrindai;
  • 3D spausdinimo pagrindai (naudojami Ultimaker 3D spausdintuvai);
  • Komandos formavimo, lyderystės įgūdžiai, kūrybiškumo skatinimas!

Artimiausios stovyklų datos ir kainos:

1. 2018-06-04 – 2018-06-08  (178 Eur.)
  2. 2018-07-02 – 2018-07-05 (148 Eur.)
  3. Stovyklaujant 1 pasirinktą dieną: 45 Eur.

Miestai / vieta: Vilnius – Robotikos mokyklos bazėje: A. Goštauto g. 12. Kaunas – KTU inžinerijos licėjus: S. Lozoraičio g. 13.

Moksleivių amžius: 6-15 m. Darbuojamės atskirose mažose komandose pagal amžių ir pasiruošimo lygį. Pagal amžių pritaikomos ir priemonės bei užduočių sudėtingumas.

Laikas:  9 iki 16.30 val.

Nuolaida: 10% įsigijusiems pavasario stovyklos kelialapį.

Į kainą įskaičiuota:

• Visos priemonės ir įrankiai, kompiuterinės programos;
  • Stovyklos metu moksleiviui pasiliekantis sukurtas gaminys;
  • Maitinimas 2 kartus per dieną: priešpiečiai ir pietūs, suderinti su tėvais, atsižvelgiant į vaiko poreikius (pavyzdžiui, turimas alergijas, mėgiamus ir nemėgstamus patiekalus), užsakomi kavinėse, restoranuose, kepyklose ir sveiki užkandžiai (pvz., obuoliai, morkos); gėrimai: pavyzdžiui, arbata, pienas, kakava.

Susisiekite: vaida@robotikosmokykla.lt arba +370 61237700.

Užpildykite registracijos anketą ir mes su Jumis susisieksime: