Kokia tavo svajonių SUPER GALIA? Gal nori skaityti žmonių mintis? Bėgti greičiau nei Flešas? Būti protingesnis nei Profesorius X? O gal nori nugalėti patį Halką?

Robotikos mokykla kviečia pasinerti į tikrus nuotykius! Kursi SAVO superherojų, jo atributiką, aprangą, vykdysi įdomiausias misijas ir atskleisi savo super galias mokantis elektronikos, inžinerijos, programavimo, projektavimo robotikos žiemos stovykloje. Pažadink savyje superherojų!

Stovyklų metu įgyjami įgūdžiai:

• Kompiuterinių žaidimų programavimas (dirbama su Minecraft: Education edition);
  • Robotų (Lego NXT) programavimas;
  • Micro:bit ir Arduino mikrovaldiklių programavimas;
  • Elektronikos pagrindai (jungiami el. komponentai:  varikliai, sensoriai, LED lemputės ir pan.);
  • 3D inžinerinio modeliavimo pagrindai;
  • 3D spausdinimo pagrindai (naudojami Ultimaker 3D spausdintuvai);
  • Komandos formavimo, lyderystės įgūdžiai, kūrybiškumo skatinimas!

Stovyklausime moksleivių atostogų metu:

1. 2018-02-19–2018-02-23.

Miestai / vieta: Vilnius – Robotikos mokyklos bazėje: A. Goštauto g. 12, Kaunas – KTU Inžinerijos licėjuje: S. Lozoraičio g. 13.

Moksleivių amžius: 6-16 m. Darbuojamės atskirose mažose komandose pagal amžių ir pasiruošimo lygį. Pagal amžių pritaikomos ir priemonės bei užduočių sudėtingumas.

Laikas: nuo 9 iki 17 val. Stovykla vyksta darbo dienomis.

Kainos

5 dienoms: €175;  1 dienai: €45

Į kainą įskaičiuota:

• Visos priemonės ir įrankiai, kompiuterinės programos;
  • Stovyklos metu moksleiviui pasiliekantis sukurtas gaminys;
  • Pramogos ir išvykos arba ekskursijos;
  • Maitinimas 2 kartus per dieną: priešpiečiai ir pietūs, suderinti su tėvais, atsižvelgiant į vaiko poreikius (pavyzdžiui, turimas alergijas, mėgiamus ir nemėgstamus patiekalus), užsakomi kavinėse, restoranuose, kepyklose ir sveiki užkandžiai (pvz., obuoliai, morkos); gėrimai: pavyzdžiui, arbata, pienas, kakava.

Žiemos stovyklų dalyviai gauna 15% nuolaidą būsimoms vasaros stovykloms!

Susisiekite: vaida@robotikosmokykla.lt arba +370 61237700.

Užpildykite registracijos anketą ir mes su Jumis susisieksime: