Kokia Tavo svajonių super galia? Gal nori skaityti žmonių mintis? Bėgti greičiau nei Flešas? Būti protingesnis nei Profesorius X? O gal nori nugalėti patį Halką?

Robotikos mokykla kviečia Tave šį rudenį pasinerti į tikrus nuotykius! Kursi SAVO superherojų, jo atributiką, aprangą, vykdysi įdomiausias misijas ir atskleisi savo super galias naudojant technologijas smagiausioje robotikos stovykloje. Pažadink savyje superherojų!

Stovyklų metu įgyjami įgūdžiai:

• Robotų (Lego NXT) programavimas;
  • Micro:bit ir Arduino mikrovaldiklių programavimas;
  • Elektronikos pagrindai (jungiami el. komponentai:  varikliai, sensoriai, LED lemputės ir pan.);
  • 3D inžinerinio modeliavimo pagrindai;
  • 3D spausdinimo pagrindai (naudojami Ultimaker 3D spausdintuvai);
  • Komandos formavimo, lyderystės įgūdžiai, kūrybiškumo skatinimas!

Stovyklausime moksleivių atostogų metu:

1. 2017-12-27 – 2018-01-03;
  2. 2018-02-19–2018-02-23;
  3. 2018-04-03 – 2018-04-06.

Miestai: Vilnius, Kaunas, Klaipėda.

Moksleivių amžius: 5-16 m. Darbuojamės atskirose mažose komandose pagal amžių ir pasiruošimo lygį. Pagal amžių pritaikomos ir priemonės bei užduočių sudėtingumas.

Laikas: nuo 9 iki 17 val.

Kainos: 5 dienoms: €175; 1 dienai: €39

Papildoma nuolaida: 10% pakvietus draugą, 10% įsigijusiems semestro arba metinį abonementą, 10% nuolaida rezervavusiems vietą iki rugsėjo 20 d.

Į kainą įskaičiuota:

• Visos priemonės ir įrankiai;
  • Pramogos ir išvykos / ekskursijos;
  • Maitinimas 2 kartus per dieną (priešpiečiai ir pietūs) ir sveiki užkandžiai (pvz., obuoliai, morkos); gėrimai: pavyzdžiui, arbata, pienas, kakava.

Susisiekite: vaida@robotikosmokykla.lt arba +370 61237700.

Užpildykite registracijos anketą ir mes su Jumis susisieksime: