Pristatome Minecraft programavimo ir inžinerinio projektavimo savaitgalines dienos stovyklas.

REGISTRACIJA

Kodėl turėtumėte atvykti į Minecraft stovyklą?

  • Žaidimas – yra natūralus būdas mokytis, moksleiviai žaisdami įsimena ir išmoksta kelis kartus geriau, giliau, greičiau, maloniau ir noriau sieja savo tolesnę veiklą su išmoktais technologiniais dalykais!
  • Microsoft populiaraus kūrybinio žaidimo Minecraft pagalba sukūrė mokomąją programuojamą versiją, kuri turi daug tobulinimo ir perprogramavimo galimybių. Daug sėkmingų programuotojų programuoti pradėjo tobulindami kompiuterinius žaidimus!
  • Mokysime vaikus jiems patraukliu žaidimų asociaciją turinčiu įrankiu, kaip to įrankio viduje programuoti įvairius veiksmus programavimo logika vadinamąja „Blockly“ sistema, kuomet algoritmas sudedamas iš blokelių, bei vyresniuosius  – kaip šį žaidimą modifikuoti, pridėti papildomų funkcijų, įskiepių Java kalba.

Ko mokysimės?

Kursite loginius vartus ir inžinerinius statinius Minecraft žaidime, naudodami blokinį programavimą greitai pereisite į JavaScript, o statydami MineCraft gausite palyginti ir projektuoti ir inžinerinėje CAD aplinkoje Solidworks!  Tai pati populiariausia ir profesionaliausia programa, naudojama garsių inžinerių visame pasaulyje! Taip mokysitės žaisdami, ir lygiagrečiai kurdami patys, išmokdami programuoti ir projektuoti naudingais įrankiais!

 

Miestai: Vilnius; Kaunas.

Datos Vilniuje: I-oji pamaina: kovo 24 – 25 d.; II-oji pamaina: balandžio 28 – 29 d., III-oji pamaina: gegužės 19 – 20 d. Kaune: IV-oji pamaina 26 – 27 d.

Moksleivių amžiaus grupės: 8 – 10 m.; 11 – 13 m.; 14 – 16 m.  Darbuojamės individualiai bei atskirose mažose komandose pagal amžių ir pasiruošimo lygį. Pagal amžių pritaikomos ir priemonės bei užduočių sudėtingumas.

Laikas: nuo 9.30 iki 16.30 val. 

Kainos:

2 dienoms: €75;  1 dienai: €45

Nuolaida:

  • 10% esamiems nuotolinių Minecraft kursų dalyviams bei Robotikos mokyklos moksleiviams turintiems galiojantį semestro abonementą.
  • 15% iškart įsigyjant kelialapį į dviems arba trims pamainoms.

Į kainą įskaičiuota:

  • Visos priemonės ir įrankiai, kompiuterinės programos;
  • Maitinimas 2 kartus per dieną: priešpiečiai ir pietūs, suderinti su tėvais, atsižvelgiant į vaiko poreikius (pavyzdžiui, turimas alergijas, mėgiamus ir nemėgstamus patiekalus), užsakomi kavinėse, restoranuose, kepyklose ir sveiki užkandžiai (pvz., obuoliai, morkos); gėrimai: pavyzdžiui, arbata, pienas, kakava.

Susisiekite: vaida@robotikosmokykla.lt arba +370 61237700.

Užpildykite registracijos anketą ir mes su Jumis susisieksime: