Robotikos mokykla kartu su moderniu reabilitacijos centru UPA, esančiu Druskininkų kurorte turi Jums ypatingą pasiūlymą! Kviečiame jaunuosius išradėjus liepos 3-9 dienomis smagiai ir išmaniai praleisti laiką vienintelėje robotikos stovykloje Druskininkuose šią vasarą.

Įgyjami įgūdžiai ir naudojami įrankiai:

• Micro:bit mikrovaldiklių programavimas;
  • Elektronikos pagrindai jungiant elektronikos komponentus (garsiakalbius, variklius, sensorius ir pan.);
  • LEGO NXT robotų programavimas ir konstravimas;
  • 3D inžinerinio modeliavimo pagrindai;
  • 3D projektavimo ir spausdinimo pagrindai (naudojami Ultimaker 3D spausdintuvai).

NASA rekomenduojamos mokymo programos ir kompetencijos!

Tuo metu, kai vaikai ne tik įdomiai, bet ir naudingai leis laisvalaikį kartu su bendraamžiais, tėveliai galės pasimėgauti poilsiu, ramybe ir skirti laiko sau.

Jūsų paslaugoms:

•  Apgyvendinimas jaukiame kambaryje, atitinkančiame 4 žvaigždučių viešbučio standartą
  •  3 kartų per dieną maitinimas
  •  7 dienų užsiėmimai robotikos stovykloje kasdien 9-17 val.
  • NERIBOTAS apsilankymas baseino ir pirčių komplekse vieną kartą per dieną

Darbuosimės mažose komandose iki 5 vaikų, kad Jūsų išradėjas gautų kuo daugiau individualaus dėmesio iš mokytojų! Maksimalus priimamas dalyvių skaičius: 15.

Vaikų amžiaus grupės:

• Ikimokyklinukai nuo 4 m.
  • Pradinių klasių moksleiviai (nuo 6 iki 9 m.)
  • 10-12 m.
  • 13-17

Kainos:

• 7 dienos su apgyvendinimu vienviečiame kambaryje (su vienu suaugusiu lydinčiu asmeniu) – 890€
  • 7 dienos su apgyvendinimu dviviečiame kambaryje (su dviem suaugusiais lydinčiais asmenimis) – 1190€
  • 7 dienos be apgyvendinimo – 560€
  • 1 diena be nakvynės – 85€

REGISTRACIJA užpildžius anketą arba el. paštu: monika@robotikosmokykla.lt: