Visi Minecraft ir robotikos gerbėjai kviečiami dalyvauti unikaliose vasaros dienos stovyklose.

Šiose stovyklose pusę veiklų plano sudarys užsiėmimai: su Minecraft Education versija, o kitą pusę: inžinerija, mechatronika, 3D projektavimas ir robotika!

REGISTRACIJA

Kodėl turėtumėte atvykti į Minecraft stovyklą?

• Žaidimas – yra natūralus būdas mokytis, moksleiviai žaisdami įsimena ir išmoksta kelis kartus geriau, giliau, greičiau, maloniau ir noriau sieja savo tolesnę veiklą su išmoktais technologiniais dalykais!
  • Microsoft populiaraus kūrybinio žaidimo Minecraft pagalba sukūrė mokomąją programuojamą versiją, kuri turi daug tobulinimo ir perprogramavimo galimybių. Daug sėkmingų programuotojų programuoti pradėjo tobulindami kompiuterinius žaidimus!
  • Mokysime vaikus jiems patraukliu žaidimų asociaciją turinčiu įrankiu, kaip to įrankio viduje programuoti įvairius veiksmus programavimo logika vadinamąja „Blockly“ sistema, kuomet algoritmas sudedamas iš blokelių, bei vyresniuosius  – kaip šį žaidimą modifikuoti, pridėti papildomų funkcijų, įskiepių Java kalba.

Ko mokysitės ir ką veiksite?

Kursite loginius vartus ir inžinerinius statinius Minecraft žaidime, naudodami blokinį programavimą. Vyresnieji moksleiviai greitai pereis ir turės galimybę išbandyti netį JavaScript programavimą. Taip pat jūsų lauks robotų (Lego NXT) programavimas; įvairiausių išmaniųjų prietaisų kūrimas naudojant Micro:bit mikrovaldiklius; eksperimentai su elektronika (mokysimės jungti elektronikos komponentus:  variklius, sensorius, LED lemputes ir pan.) kuriant savo sugalvotus išradimus.

Datos ir miestai:

• liepos 2 – 5 d. (Vilnius, Kaunas)
  • liepos 16 – 20 d. (Vilnius)
  • rugpjūčio 20 – 24 d. (Vilnius, Kaunas, Klaipėda)
  • rugpjūčio 27 – 31 d. (Vilnius)

Stovyklos vietos (adresai):

• Vilniuje: A. Goštauto g. 12.
  • Kaune: S. Lozoraičio g. 13 (KTU inžinerijos licėjuje).
  • Klaipėdoje: Bangų g. 5A (Kultūros fabrikas).

Moksleivių amžiaus grupės: 6 – 7 m.; 8 – 10 m.; 11 – 13 m.; 14 – 16 m.  Darbuojamės individualiai bei atskirose mažose komandose pagal amžių ir pasiruošimo lygį. Pagal amžių pritaikomos ir priemonės bei užduočių sudėtingumas. Atkreipiame dėmesį, kad mažiausieji stovyklautojai turi mokėti skaityti.

Laikas: nuo 9 iki 16.30 val. Mokytojai po stovyklos pasilieka ilgiau.

Kainos:

• 5 dienoms: €175;
  • 4 dienoms (pamaina: liepos 2 – 5 d.): €140;
  • 1 dienai: €45

Į kainą įskaičiuota:

– Visos priemonės ir įrankiai, kompiuterinės programos bei maitinimas.

Nuolaidos:

• surinkus 4 moksleivių grupę  – kiekvienam taikoma 15% nuolaida

– Maitinimas:

• priešpiečiai ir pietūs, suderinti su tėvais, atsižvelgiant į vaiko poreikius (pavyzdžiui, turimas alergijas, mėgiamus ir nemėgstamus patiekalus), užsakomi kavinėse, restoranuose;
  • sveiki užkandžiai (pvz., obuoliai, morkos);
  • gėrimai: pavyzdžiui, arbata, pienas, kakava.

Susisiekite: vaida@robotikosmokykla.lt arba +370 61237700.

Užpildykite registracijos anketą ir mes su Jumis susisieksime: