Visi Minecraft ir robotikos gerbėjai kviečiami dalyvauti unikaliose vasaros dienos stovyklose.

Šiose stovyklose pusę veiklų plano sudarys užsiėmimai: su Minecraft Education versija, o kitą pusę: inžinerija, mechatronika, 3D projektavimas ir robotika!

REGISTRACIJA

Kodėl turėtumėte atvykti į Minecraft stovyklą?

• Žaidimas – yra natūralus būdas mokytis, moksleiviai žaisdami įsimena ir išmoksta kelis kartus geriau, giliau, greičiau, maloniau ir noriau sieja savo tolesnę veiklą su išmoktais technologiniais dalykais!
  • Microsoft populiaraus kūrybinio žaidimo Minecraft pagalba sukūrė mokomąją programuojamą versiją, kuri turi daug tobulinimo ir perprogramavimo galimybių. Daug sėkmingų programuotojų programuoti pradėjo tobulindami kompiuterinius žaidimus!
  • Mokysime vaikus jiems patraukliu žaidimų asociaciją turinčiu įrankiu, kaip to įrankio viduje programuoti įvairius veiksmus programavimo logika vadinamąja „Blockly“ sistema, kuomet algoritmas sudedamas iš blokelių, bei vyresniuosius  – kaip šį žaidimą modifikuoti, pridėti papildomų funkcijų, įskiepių Java kalba.

Ko mokysimės?

Kursite loginius vartus ir inžinerinius statinius Minecraft žaidime, naudodami blokinį programavimą greitai pereisite į JavaScript, o statydami MineCraft gausite palyginti ir projektuoti inžinerinėje CAD aplinkoje Solidworks!  Tai pati populiariausia ir profesionaliausia programa, naudojama garsių inžinerių visame pasaulyje! Taip pat jūsų lauks robotų (Lego NXT) programavimas; Micro:bit ir Arduino mikrovaldiklių programavimas; elektronikos pagrindai (jungiami el. komponentai:  varikliai, sensoriai, LED lemputės ir pan.);

Datos ir miestai:

• birželio 11 – 15 d. (Vilnius, Kaunas)
  • birželio 18 – 22 d. (Vilnius)
  • birželio 25 – 29 d. (Vilnius)
  • liepos 2 – 5 d.(Vilnius, Kaunas)
  • rugpjūčio 20 – 24 d. (Vilnius, Kaunas)
  • rugpjūčio 27 – 31 d. (Vilnius)

Moksleivių amžiaus grupės: 8 – 10 m.; 11 – 13 m.; 14 – 16 m.  Darbuojamės individualiai bei atskirose mažose komandose pagal amžių ir pasiruošimo lygį. Pagal amžių pritaikomos ir priemonės bei užduočių sudėtingumas.

Laikas: nuo 9 iki 16 val.

Kainos:

5 dienoms: €175;  1 dienai: €45

Į kainą įskaičiuota:

– Visos priemonės ir įrankiai, kompiuterinės programos;

– Maitinimas:

• pietūs, suderinti su tėvais, atsižvelgiant į vaiko poreikius (pavyzdžiui, turimas alergijas, mėgiamus ir nemėgstamus patiekalus), užsakomi kavinėse, restoranuose;
  • sveiki užkandžiai (pvz., obuoliai, morkos);
  • gėrimai: pavyzdžiui, arbata, pienas, kakava.

Susisiekite: vaida@robotikosmokykla.lt arba +370 61237700.

Užpildykite registracijos anketą ir mes su Jumis susisieksime: