Norite ne tik žaisti, bet ir kurti kompiuterinius žaidimus? O gal svajojate užsiimti virtualios realybės programavimu? Jeigu taip, tai kviečiame į mokymus jūsų mieste!

Mokysitės dirbti su tokiomis programomis, kaip: Unity ir Blender bei išbandysite Google Cardboard, HTC Vive ir Samsung Gear VR įrenginius.
Mokymai vyks nuotoliniu būdu: Robotikos mokyklos mokytojai per Skype ves pamoką realiu laiku, o klasėje mokytojas-asistentas padės iškilus neaiškumams!

Per mėnesį vyks: 4 užsiėmimai po 2 val. Pusė valandos skiriama namų darbų tikrinimuisi, o likęs laikas – naujai temai.

Mėnesio (4 kartų) kaina: 29€.

Miestai, kuriuose vyks užsiėmimai:

• Babtų gimnazija: Kėdainių g. 51
  • Tauragės Versmės Gimnazija: J.Tumo-Vaižganto g. 10
  • Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešoji biblioteka
  • Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešoji biblioteka: Aušros al. 62
  • Lazdijų rajono savivaldybės viešoji biblioteka
  • Druskininkų viešoji biblioteka: V.Kudirkos g. 13
  • Kaišiadorių rajono savivaldybės biblioteka: Gedimino g. 69
  • Plungės akademiko Adolfo Jucio pagrindinė mokykla.

Jeigu norite šių mokymų kitoje vietoje, kreipkitės: monika@robotikosmokykla.lt

Laukiami mokiniai nuo 13 m. ir suaugusieji, galite neturėti programavimo pagrindų! Laukiami ir jaunesni moksleiviai, turintys programavimo pagrindus (pavyzdžiui, jau lankę robotikos užsiėmimus).

Daugiau informacijos ir registracija: vaida@robotikosmokykla.lt; +370 612 37700

Užpildykite registracijos anketą čia: