Norite ne tik žaisti, bet ir kurti kompiuterinius žaidimus? O gal svajojate užsiimti virtualios realybės programavimu? Jeigu taip, tai kviečiame į nuotolinius virtualios realybės kūrimo mokymus!

Mokysitės dirbti su tokiomis programomis, kaip: Unity ir Blender! Kursų metu kursime 30 mini žaidimų naudojant Unity, skirtų 3D bei virtualios realybės aplinkai.
Mokymai vyks nuotoliniu būdu: Robotikos mokyklos mokytojai ves pamoką realiu laiku, galėsite užsduoti mokytojams klausimus, o vėliau pamoką peržiūrėti ir į ją įsigilinti bet kiek kartų!

Per mėnesį vyks: 4 užsiėmimai po 2 val. Pusė valandos skiriama namų darbų tikrinimuisi, o likęs laikas – naujai temai.

Mėnesio (4 kartų) kaina: 29€.

Jeigu norite mokytis ne tik nuotoliniu būdu, galite pasikviesti mūsų komandą į savo organizaciją, mokyklą, biblioteką ar kitą vietą, kreipkitės: arturas@robotikosmokykla.lt

Laukiami mokiniai nuo 13 m. ir suaugusieji, galite neturėti programavimo pagrindų! Laukiami ir jaunesni moksleiviai, turintys programavimo pagrindus (pavyzdžiui, jau lankę robotikos užsiėmimus).

Daugiau informacijos ir registracija: vaida@robotikosmokykla.lt; +370 612 37700, taip pat užpildžius registracijos anketą: