Šiuo metu ieškome:

Ikimokyklinukų ir pradinukų MOKYTOJŲ Kaune ir Vilniuje

Ieškome energingų, atsakingų, kūrybingų, mokančių bendrauti vaikų kalba mokytojų vesti popamokinius užsiėmimus jauniesiems išradėjams ir ateities startuolių kūrėjams!  Būsite atsakingi už kokybišką technologinių mokymų vedimą.

Dirbti galima pasirinktu, iš anksto suderintu grafiku, taigi laukiami ir studijuojantys ar savo vaikučius auginantys mokytojai. Užsiėmimai vyksta darbo dienomis nuo 15 val. iki vakaro, o savaitgaliais nuo 11 val. iki vakaro.

Reikalavimai:

• Atsakingumas, punktualumas, komunikabilumas, gebėjimas ir noras dirbti su vaikais.
  • Pedagoginiai įgūdžiai bendraujant su moksleiviais.
  • Pageidautina, kad kandidatas(-ė) domėtųsi technologijų naujienomis, turėtų programavimo pagrindus.
  • Vairuotojo pažymėjimas ir automobilis būtų privalumas.
  • Kiti galimi privalumai:
    • Algoritmavimo žinios
    • CAD projektavimo žinios
    • Patirtis planuojant užsiėmimus ir tiriant rezultatus.

Siųskite savo CV iki rugsėjo 14 d. el. paštu: vaida@robotikosmokykla.lt arba info@robotikosmokykla.lt

Klauskite: +37063340003.

Susisieksime su atrinktais kandidatais.