Šiuo metu ieškome:

Robotikos MOKYTOJŲ Kaune

Ieškome energingų, atsakingų, kūrybingų, mokančių bendrauti vaikų kalba mokytojų vesti popamokinius užsiėmimus jauniesiems išradėjams ir ateities startuolių kūrėjams!  Būsite atsakingi už kokybišką technologinių mokymų vedimą.

Darbo pobūdis

• Mechatronikos (programavimo, elektronikos, mechanikos) pradmenų mokymas mokiniams žaismingais bei rimtais įrankiais (LEGO Mindstorms robotais, Scratch ir pan.);
  • Mokomosios medžiagos ruošimas;

Ruošimas robotų varžyboms.

Reikalavimai

• Gebėjimas ir noras dirbti su mokiniais;
  • Bazinės programavimo žinios.

Privalumai:

• Mokytojo kvalifikacija

B kategorijos vairuotojo pažymėjimas

Mes jums siūlome

• Žingeidžius moksleivius;
  • Galimybę prisidėti prie Robotikos mokyklos projektų užsienio valstybėse bei Lietuvoje;
  • Dalyvavimą įdomiuose renginiuose bei norint – jų organizavimą (pvz. šeimų diena su robotais ir pan.);
  • Įgyjamą patirtį sudėtingas žinias pateikiant žaismingai.

Dirbti galima pasirinktu, iš anksto suderintu grafiku, taigi laukiami ir studijuojantys ar savo vaikučius auginantys mokytojai. Užsiėmimai vyksta darbo dienomis nuo 15 val. iki vakaro, o savaitgaliais nuo 11 val. iki vakaro.

Siųskite savo CV  el. paštu: vaida@robotikosmokykla.lt arba info@robotikosmokykla.lt

Klauskite: +37063340003.

Susisieksime su atrinktais kandidatais.