Herojais yra ne gimstama, o tampama! Mes tuo pasirūpinsime. Čia pamatysite ir išbandysite daugybę technologinių įrankių, kurie padės išgelbėti pasaulį nuo gresiančio blogio.

Mylime ne tik technologijas, bet ir judėjimą, todėl kiekviena stovyklos diena prasidės nuo mankštos. Nes herojai visada budrūs ir kupini jėgų!

Kokius įgūdžius lavinsime?
Inžinerijos (projektuosime su inžinerinėmis Tinkercad ir Solidworks programomis, spausdinsime 3D sukurtus atributus ir avatarus, gal net sugalvosime juos apšviesti Led lemputėmis, ką sukursite – tą galėsite neštis namo);
Elektronikos (išbandysime mikrovaldiklius, jungsime prietaisus prie baterijos ir led lempučių);
Projektavimo (braižysime 2D ir 3D modelius);
Kritinio mąstymo (stengsimės spręsti iškilusias problemas);
Istorijos pažinimo (Iš naujo atrasime Vilniaus miesto tvirtoves, ieškosime įvairių laikotarpių Vilniaus fortų. Semsimės įkvėpimo savo kuriamiems įtvirtinimams. Aplankysime požemius).

Jūsų laukia: I. Mėgstamiausio herojaus kūrimas naudojant SolidWorks ir Tinkercad programomis taip pat gaminsime atributus savo mylimiausiems herojams.
II. Svarbioms misijoms vykdyti reikės ir elektronikos mokslo. Čia išbandysime, kaip veikia MicroBit. Visos įgytos žinios bus reikalingos blogiui atremti.
III. Kursime Lego NXT robotus ir gaudysime blogiečius.
IV. Stovyklai ir pasauliui grės hakerės užpuolimas, o, kad jį atlaikytume, reikės parašyti kodą, kuris nulaužtų programą ir atstatytų serverių darbą.
V. Taip pat nepamiršome ir išvykos į ypatingą vietą (paslapties, dėl vietos dar neatskleisime). Visos stovyklos metu laukia daug interaktyvių žaidimų, kurie privers pasukti galvą ir pramiklinti raumenis. Prižadame, kad bus linksma!

Amžius: būsimi herojai nuo 6 iki 16 metų.

Data: Rugpjūčio 19-23 d.
Kaina: 185€ / 5 dienos (maitinimas ir įrankiai įskaičiuoti) arba 45€/1 diena (mokant už pasirinktas pavienes dienas).
Vieta: Vilnius, Kaunas.

Klauskite: arturas@robotikosmokykla.lt; +370 6123 7700

Mūsų mokytojai – stiprios ir įvairios asmenybės, su unikaliais pomėgiais:

Rytis Mikalauskas
Šarūnas Mickus
Vytautas Dranseika
Nojus Kalinauskas