Minecraft

Vienas žodis – M-I-N-E-C-R-A-F-T ir vaikų akys per sekundę pašviesėja. Tai žaidimas padedantis ne tik perprasti programavimo logiką ir išmokti kurti algoritmais pagrįstus veiksmus, bet taip pat priverčiantis aktyviai naudotis vaizduote.

Daugiau informacijos: Čia


Tech princesė

Technologijų stovykla mergaitėms! Taip, vis dar sklaidome abejonių debesis, kad robotika, programavimas, inžinerija ir projektavimas mergaitėms netinka. Mes norime, kad jos pačios pabandytų ir įsitikintų – dar ir kaip tinka!

Daugiau informacijos: Čia


Herojai grįžta!

Herojais yra ne gimstama, o tampama! Mes tuo pasirūpinsime. Čia pamatysite ir išbandysite daugybę technologinių įrankių, kurie padės išgelbėti pasaulį nuo gresiančio blogio.

Daugiau informacijos: Čia


Kovos robotų kūrimo stovykla!

Angliškai, tai vadinasi „Battle bots“. Surengsime tikrus robotų mūšius, taip patikrinsime, kuris sukonstruotas geriausiai. Pagal pasaulyje priimtas taisykles kiekvienas mačas trunka tris minutes. Robotas paleidžiamas į areną, kur turi nukauti kitą robotą, jų tikslas – laimėti.

Daugiau informacijos: Čia


Minecraft piratų sala

Neringoje!

KOPOS. MINECRAFT. ROBOTIKA. LOBIŲ MEDŽIOKLĖ. Leižiamės ieškoti vasaros linksmybių tiesiai į Neringą! Lenksime pirštus, kiek kartų patyrėme tchnologijų pažinimo džiaugsmą!

Daugiau informacijos: Čia

Dėl stovyklų informacijos:

Tel: +37061237700; | arturas@robotikosmokykla.lt