Minecraft

Vienas žodis – M-I-N-E-C-R-A-F-T ir vaikų akys per sekundę pašviesėja. Tai žaidimas padedantis ne tik perprasti programavimo logiką ir išmokti kurti algoritmais pagrįstus veiksmus, bet taip pat priverčiantis aktyviai naudotis vaizduote. Viskas statoma realiu laiku, todėl niekas neišsisuka nuo detalaus planavimo, inžinerijos praktikų taikymo bei komandinio darbo. Nepamiršome pasirūpinti ir fiziniu aktyvumu: dėliosime Lego NXT robotus ir keliausime į lauką žaidimų ir užduočių atlikti.

Amžius: jauniausiam Minecrafto žaidėjui/žaidėjai turėtų būti bent 6 metai.

Data: Balandžio 23 – 26 dienomis;

Vieta: Vilnius ir Kaunas;

Kaina: €150 (visos priemonės ir maitinimas įskaičiuotas).

Stovyklai pasibaigus apdovanosime diplomu!

Tech princesė

Technologijų stovykla mergaitėms! Taip, vis dar sklaidome abejonių debesis, kad robotika, programavimas, inžinerija ir projektavimas mergaitėms netinka. Mes norime, kad jos pačios pabandytų ir įsitikintų – dar ir kaip tinka!

Technologijų stovykla mergaitėms! Taip, vis dar sklaidome abejonių debesis, kad robotika, programavimas, inžinerija ir projektavimas mergaitėms netinka. Mes norime, kad jos pačios pabandytų ir įsitikintų – dar ir kaip tinka!

Kiekviena stovyklos diena bus pavadinta garsios, įkvepiančios moters vardu ir skirta jos mokslo sričiai tyrinėti bei leistis į naujas STEM praktinio mokslo patirtis.
Penktoji stovyklos diena skirta ekskursijai ir mini projektui. Visų penkių dienų fone bus daug idėjų, geros nuotaikos ir naujų pažinčių. Pats laikas griebti technologijas ir jų nepaleisti!

Registracija: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd8B1rJT-6D_gdgpIfKMOiL_-RIFQHdLYzbYprg9-oNViY8hQ/viewform?usp=sf_link

Kviečiame mergaites nuo 7 iki 16 metų.
Data: Birželio 10 – 14d. ir Liepos 8-12d.
Kaina: 185€ / 5 dienos (maitinimas ir įrankiai įskaičiuoti)
Vieta: Vilnius, Kaunas.

Herojai grįžta!

Herojais yra ne gimstama, o tampama! Mes tuo pasirūpinsime. Čia pamatysite ir išbandysite daugybę technologinių įrankių, kurie padės išgelbėti pasaulį nuo gresiančio blogio.

Mylime ne tik technologijas, bet ir judėjimą, todėl kiekviena stovyklos diena prasidės nuo mankštos. Nes herojai visada budrūs ir kupini jėgų!

Pirmoji diena. Pažintis su superherojų kostiumų dailininku. Jis papasakos, ką daro Cosplay žmogus ir kaip susikurti savo mėgstamiausio herojaus kostiumą. Naudodamiesi SolidWorks ir Tinkercad programomis taip pat gaminsime atributus savo mylimiausiems herojams.
Antroji diena. Svarbioms misijoms vykdyti reikės ir elektronikos mokslo. Čia išbandysime, kaip veikia MicroBit. Visos įgytos žinios bus reikalingos blogiui atremti.
Trečioji diena. Kursime Lego NXT robotus ir gaudysime blogiečius.
Ketvirtoji diena. Stovyklai ir pasauliui grės hakerės užpuolimas, o, kad jį atlaikytume, reikės parašyti kodą, kuris nulaužtų programą ir atstatytų serverių darbą.

Penktoji diena. Taip pat nepamiršome ir išvykos į ypatingą vietą (paslapties, dėl vietos dar neatskleisime). Visos stovyklos metu laukia daug interaktyvių žaidimų, kurie privers pasukti galvą ir pramiklinti raumenis. Prižadame, kad bus linksma!

Amžius: būsimi herojai nuo 6 iki 14 metų.

Data: Birželio 17 – 21d., Liepos 22 – 26d., Rugpjūčio 19-23d.
Kaina: 185€ / 5 dienos (maitinimas ir įrankiai įskaičiuoti)
Vieta: Vilnius, Kaunas.

Dėl stovyklų informacijos ir registracijos:

Tel: +37061237700; | arturas@robotikosmokykla.lt