Robotikos mokykla kartu su Vilniaus miesto savivaldybe įgyvendina Techninių – kūrybinių dirbtuvių projektą ir kviečia merginas ir moteris nuo 16 m. mokytis Arduino mikrokompiuterių programavimo nemokamai!

Moterys vis dar nedrąsiai savo laisvalaikiui, studijoms ir darbui renkasi technologines sritis. Robotikos mokyklos atliktoje merginų apklausoje viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl jos nesirenka formaliojo arba neformaliojo ugdymo technologinių užsiėmimų, nurodyta – nepažinojimas kitų bendraminčių merginų, kurios norėtų lankyti tokius užsiėmimus bei stereotipai, kad tai „vyriška sritis“. Robotikos mokykloje jūsų laukia bendraminčių būrys, tad kviečiame pažadinti savyje išradėjas!

Projekto dalyvės ne tik įgis elektronikos programavimo žinių bei įgūdžių, bet ir atras bendraminčių, su kuriomis toliau galės vystyti savo projektus bei dalyvauti hakatonuose, kuriuose praktiškai pritaikys savo žinias!

Reikalavimai:

  • Laukiamos dalyvės nuo 16 m.
  • Neturinčios formaliojo technologinio išsilavinimo.

Priemonės ir įrankiai:

  • Visos priemonės suteikiamos, taigi papildomai nieko nereikia įsigyti. Norinčios darbuotis savu kompiuteriu, gali jį atsinešti.

Užsiėmimų vieta:

  • A. Goštauto g. 12, Vilnius.

Užsiėmimų laikotarpis ir laikas:

  • Dirbtuvės vyks nuo spalio iki gruodžio pabaigos, darbo dienomis 1 kartą per savaitę, nuo 18 val.

Registracija: