Jūsų pageidavimu sugrįžta technologinės dirbtuvės merginoms!

Kodėl merginoms?  Robotikos mokyklos atliktoje merginų ir moterų apklausoje viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl jos nesirenka formaliojo arba neformaliojo ugdymo technologinių užsiėmimų, nurodyta – nepažinojimas kitų bendraminčių merginų, kurios norėtų lankyti tokius užsiėmimus bei stereotipai, kad tai „vyriška sritis“.  Robotikos mokykloje jūsų laukia bendraminčių būrys, tad kviečiame pažadinti savyje išradėjasJeigu šios dirbtuvės ne Jums, kviečiame prisijungti prie bendrųjų Arduino dirbtuvių suaugusiems.

Atradus bendraminčių, būna lengviau vystyti savo sumanytus projektus, juos pristatyti dalyvaujant hakatonuose, kuriuose galite praktiškai pritaikyti savo žinias!

Kodėl Arduino?

Arduino yra atviro kodo elektronikos platforma leidžianti įgyvendinti automatizuotas idėjas lengvai. Naudojant Arduino gali būti kuriami šiuolaikinio meno projektai, kur reikalinga šviesų ir/ar garsų sintezė, automatizuojamas apšvietimas namuose, kuriamos automatinės sistemos augalų auginimui ir tai tik keli pavyzdžiai. Užsiėmimų metu naudojantis Arduino mikrovaldikliais galėsite išbandyti ir įsitikinti, kad programuoti ir suprasti elektroniką nėra taip sunku.

Kursų metu:
– Susipažinsite su elektronikos pagrindais;
– Išmoksite elektronikos programavimo;
– Sukursite savo unikalų gaminį naudojant Arduino, kuris liks Jums!

Užsiėmimo trukmė: 2 val.

Kada vyksta užsiėmimai? Susirinkus artimiausiai grupei. Užsiėmimų laikas nustatomas pagal daugumos dalyvių pageidavimą išreikštą registracijos anketoje. Įprastai tai būna darbo dienų vakarai (nuo 18 val.)

Priemonės ir įrankiai:

  • Visos priemonės suteikiamos, taigi papildomai nieko nereikia įsigyti. Norinčios darbuotis savu kompiuteriu, gali jį atsinešti.

Užsiėmimų vieta:

  • A. Goštauto g. 12, Vilnius

Kaina: 12 užsiėmimų: 165 Eur.

Registracija užpildžius anketą: