Kaip ugdyti savo mažuosius išradėjus, kad jų kūrybiškumas ir polinkis naujovėms nedingtų augant? Kokias priemones pasirinkti, kad vaikai mokytųsi tokių sričių, kaip programavimas, elektronika, inžinerija to net nejausdami, o tiesiog žaisdami?

Robotikos mokykla kviečia prisijungti tėvus, auginančius vaikus iki 13 m. į dirbtuves, kurių metu mokysimės mokyti išradėjus!

Dirbtuvių metu dalyviai dirbs kartu su bendraminčiais, ugdys technologinius gebėjimus mokantis programavimo, trimačio projektavimo, susipažins su pasaulyje pirmaujančiomis edukacinėmis priemonėmis vaikams (mikrokompiuteriais, edukaciniais žaidimais, pavyzdžiui, Minecraft Education ir kt.), taip pat sužinos, kaip nukreipti vaikų domėjimąsi technologijomis kūrybine linkme ir drąsiau ragins vaikus rinktis technologinius mokslus.

Dalyvauti tėveliai gali vieni arba atvykti kartu su jaunuoju išradėju.

Priemonės ir įrankiai:

• Visos priemonės suteikiamos, taigi papildomai nieko nereikia įsigyti. Norintys darbuotis savu kompiuteriu, gali jį atsinešti.

Užsiėmimų laikas ir trukmė:

• Dirbtuvės vyks rugsėjo – lapkričio mėnesiais, darbo dienomis nuo 18.30 val.
  • Konkretus laikas bus parinktas pagal daugumos dalyvių pageidavimus.

Užsiėmimai yra nemokami! Dirbtuves remia Vilniaus m. savivaldybė.

Vietų skaičius ribotas.

Užsiėmimų vieta:

• A. Goštauto g. 12, Vilnius

REGISTRACIJA: el. p.: vaida@robotikosmokykla.lt arba užpildžius anketą: