Pasak PwC verslo konsultantų, dronų naudojimas artimu metu pakeis žmonių darbo už daugiau nei 127 milijardų USD! Verslo žinios skelbia apie dronų taupomus € žemės ūkyje!
Prisijunkite prie sraidančių robotų revoliucijos mokydamiesi kurti dronus lenktynėms!

  • Išmoksite statyti bepiločius lenktyninius 250mm klasės orlaivius, sužinosite tarptautinėse varžybose lenktyniauti reikalingas subtilybes ir treniruositės su Lietuvos geriausiais!
  • Jums bus suteiktos visos priemonės, medžiagos bei įrankiai, kad galėtumėte pastatyti savo greitą, lengvą ir azartišką droną, gebantį savarankiškai skristi, pasižymintį puikia akrobatika ir filmuojantį.
    Profesionalių mokytojų komanda paaiškins apie kiekvieną sudedamąjį komponentą, kad vėliau galėtumėte dar vieną tokį pastatyti savarankiškai!
  • Jūsų dronas turės pažangų skrydžio valdiklį, bus tvirtas, atsparus avarijoms ir ekonomiškas išlaikyti.
  • Įgysite ne tik elektronikos ir bepiločių orlaivių valdymo žinių, bet ir tapsite tarptautinės lenktynių bendruomenės nariu!

 

Dirbtuvės susideda iš 4 atskirų užsiėmimų, kurių trukmė mažiausiai 3 val. + 2 skraidymo pamokos, kurių metu išmoksite valdyti savo sukurtą droną.

Kaina:
I variantas: 435€ ( į kainą įskaičiuota visos priemonės ir pagamintas dronas su skrydžio valdikliu liekantis Jums) arba
II variantas: 195€ (dronas neatiduodamas, tačiau išmokstama droną gaminti ir tai vėliau  galėsite pakartoti bet kiek kartų su savo turimomis priemonėmis, taip pat patarsime, kur įsigyti priemones už geriausią kainą)
  • Vieną droną gaminti gali ir keli dalyviai už tą pačią kainą (pasirinkus I-ąjį variantą, kai dronas pasilieka jums).
  • Pakvietus draugą Jums bus taikoma 10% nuolaida (jeigu kiekvienas gamina atskirą droną – pasirinkus I-ajį variantą).

Užsiėmimus veda:
– Elektronikos specialistas, LithuanicaSat-1 ir bepiločio kariuomenei kūrėjas, VU dėstytojas Vytautas Valaitis.
– F3J klasės radijo bangomis valdomų sklandytuvų daugkartinis Lietuvos jaunių čempionas, Baltijos šalių jaunių čempionas, Lietuvos suaugusiųjų čempionatų 2 ir 3 vietos laimėtojas, Eurotour Wilga Cup Ukrainoje 2 vietos laimėtojas jaunių grupėje Paulius Vėželis.

Dirbtuvės vyks:

Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje.

Jeigu norite dirbtuvių savo mieste, įmonėje, universitete, surinkite 4 arba daugiau entuziastų grupę ir atvešime dirbtuves pas jus!

Daugiau informacijos: vaida@robotikosmokykla.lt arba telefonu: +37061237700

REGISTRACIJA: