Siūlome naujausias technologijas komandos formavimo mokymams, gimtadieniams, jūsų rengiamoms konferencijoms, parodoms, šeimos dienai darbe, vakarėliams ir kitiems renginiams!

 Keletas užsiėmimų pavyzdžių:

Technologinis pabėgimo kambarys: daugiau informacijos: Užkirsk kelią atominei katastrofai

Virtualios realybės stendo įrengimas. Leiskitės į kosmines keliones, tapkite menininkais, išmokite išgyventi zombių apokalipsės metu! Skamba fantastiškai? Daugybę nerealių potyrių suteikia virtualios realybės sistema. Nustebinkite savo klientus ir darbuotojus! 

Robotų varžybos. Puikiai tiks komandos formavimo mokymams ir smagiems vakarėliams. Dalyviai padalinami į komandas, kurios turi iš duotų detalių pastatyti ir suprogramuoti kuo tvirtesnį, judresnį ir gudresnį robotą, kuris turės įveikti priešininką.

3D projektavimo dirbtuvės ir 3D spausdinimas. Išmoksite naudotis profesionalia Solidworks programa ir sukurti norimą kūrinį, kurį iškart galėsite atsispausdinti  Ultimaker 3D spausdintuvais. Galite kurti trimačius savo įmonės logotipus, darbuotojų figūrėles, architektūros objektus ir t.t. Jeigu nenorite patys projektuoti, galite užsisakyti tik 3D spausdinimo paslaugą ir atspausdintą atributiką iškart dalinti savo klientams ar darbuotojams. Nieko nėra smagiau, kai matote, kad technologijos darbuojasi už jus!

Šviečiančių origami ir šviečiančios atributikos gamyba. Nusibodo įprasti drabužiai ar batai? Dirbtuvių metu paversime juos šviečiančiais! Kursime lengvai prie drabužių ar kitų daiktų tvirtinamą ir nusegamą šviečiančią atributiką, kuri pasiliks renginio dalyviams.

Hologramų gamybos dirbtuvės, po kurių dalyviai išsineša savo pasigamintas hologramų žiūrėjimo telefonu priemones: https://www.youtube.com/watch?v=dOEOZCIH9Nw Tai trumpesnės dirbtuvės (apie 30 min. trukmės), kurios tikrai nušvies jūsų renginį!

Konkursas – parengsime varžybas atsižvelgiant į jūsų įmonės veiklą. Pavyzdys: varžytuvės, kas įpūs daugiau elektros į vėjo turbiną, skirtas savo plaučiais pajusti, kas yra amperai, vatai, ir kiek daug iš tiesų energijos yra nuolatiniame vėjyje – elektronikos įmonei.

Minčių skaitytuvas, kurio pagalba galima išmėginti savo atsipalaidavimo ir susikaupimo kontrolę bei sužaisti mintimis valdomų robotų varžybas.

Dronų kūrimo mokymai. Dronai – tai ateities technologija! Jeigu jūsų įmonėje dar nėra drono, nepirkite jo, geriau sukurkite patys! Tai ilgesnės dirbtuvės, puikiai tinkančios technologinėse srityse dirbantiems ir nebūtinai. Droną galima kurti individualiai arba komandoje – nuo to priklausys užsiėmimo trukmė. Tai ilgesnės dirbtuvės, kadangi viską kuriame nuo brėžinių. Sukurti dronai pasilieka jums!

Visiems užsiėmimams nereikia jokių specifinių žinių ir gali dalyvauti niekada su robotika nesusidūrę žmonės, kadangi komandoms padės mūsų profesionalūs mokytojai!

Neradote norimo užsiėmimo? Rašykite mums ir pasiūlysime naujų idėjų!

Kreipkitės: arturas@robotikosmokykla.lt; info@robotikosmokykla.lt arba telefonu: +37061237700.