Robotikos mokykloje vaikai susipažįsta su trimis titanais – Elektronika, Mechanika bei Programavimu.
Skamba didingai, tiesa? O susidūrus su milžinais akis į akį, baugu?
Kas sugebėtų prijaukinti šiuos mokslo gigantus?

Iš patirties sakome: jie visai nėra baisūs. Jei pradėsime pamažu ir žaismingai, jei atsižvelgsime į kiekvieno vaiko poreikius, netrukus patys smalsiausi jau lėks septynmyliais žingsniais ant milžinų pečių. Nežinia, kas juos pavys.

Specializuoti būreliai

Dirbtinis intelektas

Dirbtinis intelektas jau čia! Ir tai nebe fantastika, o visiems prieinamas ir mus supantis reiškinys. Tad kviečiame visus susidomėjusius į pradedančiųjų ir pažengusiųjų būrelius, kurių metu kursime ir įgyvendinsime daug šaunių projektų bei išmoksime dirbtinį intelektą pritaikyti savo mėgiamoje veikloje.

Išsamiau

Registracija

Žaidimų kūrimas

Žaidimai – kas jų nemėgsta? Tai vienas populiariausių hobių tiek norintiems atsipalaiduoti, tiek nuotoliniu būdu pabūti su draugais. Tačiau nepamirškit, kad žaidimus galima ne tik žaisti, bet ir kurti! Tad pristatome jums žaidimų kūrimo būrelius skirtus pradedantiesiems bei pažengusiems žaidimų gerbėjams.

Išsamiau

Registracija

Kūryba ir konkursai

Kurti ir konstruoti visuomet smagiau jei esi ne vienas. Kodėl? Todėl, kad tuomet gali daryti tai, kas tau tikrai patinka. Šiose kūrybinėse dirbtuvėse visi komandos nariai kurs bendrą produktą, tačiau kiekvienas mėgausis jiems patinkančiomis pareigomis: elektroniko, 3D modeliuotojo, programuotojo, mechaniko, dizainerio ir netgi grupės lyderio / vadovo! Komandas sudarys ne tik įvairias roles užimantys nariai, tačiau ir skirtingų temperamentų bei asmeninių savybių jaunieji kūrėjai, kas leis projektus įgyvendinti efektyviau ir smagiau. Kartu su komandos nariais ir sukonstruotu kūriniu turėsi galimybę sudalyvauti čempionatuose.

Registracija

Išsamiau

Nuotoliniai būreliai

Pasinaudosime ilgai kaupta patirtimi filmuojant pamokas ir transliuosime užsiėmimus internetu.  Su mokiniais bendrausime „Discord“ platformoje. Kad mokymai vyktų sklandžiai, nuotolinį būrelį veda vienas pagrindinis mokytojas bei vienas ar daugiau asistentuojančių mokytojų, kurie padeda vaikams, kai jiems iškyla sunkumų ar papildomų klausimų.

Išsamiau

Robotikos būreliai

Ikimokyklinukai

Robotikos mokome net ir mažuosius, būsimuosius išradėjus. Pamokose susipažins su konstravimo pagrindais, paprastąją elektroniką bei programavimu. Kartu konstruosime paprastus mechanizmus naudojantis „LEGO“ detalėmis, taip pat jungsime paprastąsias elektros grandines naudojantis „Snap circuits“. Pasitelkiant konstravimo ir elektronikos žinias sukonstruosime „LEGO NXT“ robotus, o juos išbandysime „Robotų kovose“. Kartu su mažaisiais programuotojais aiškinsimės algoritmo, sekos sąvokas naudojant „Robot mouse“. Mokinsimės kompiuterio valdymo pagrindų, tinkamo klaviatūros bei pelytės valdymo. Šias veiklas sujungsime su programavimo pagrindais code.org mokymo(si) aplinkoje bei „ScratchJr“ programoje. Taip pat tobulinsime įgūdžius programavime blokeliais bei 3D projektavime. Mokslo metų pabaigoje „Minecraft education edition“ programoje, moksleiviai įtvirtins programavimo blokeliais žinias.

Įrankiai ir įgūdžiai: Paprostosios LEGO konstrukcijos, Snap circuits, paprastoji elektronika, LEGO NXT, algoritmų pagrindai, „Robot mouse“ , kompiuterio valdymas, programavimo pagrindai – code.org, ScratchJr, Micro:bit, Tinkercad, Minecraft Education Edition.

Pradinukai

Pradedant susipažinti giliau su aplinkiniu pasauliu yra pats geriausias laikas pradėti susipažinti arba gal jau netgi gilinti žinias ir robotikos srityje. Čia supažindisime su mechanika, jos atšakomis – projektavimu ir modeliavimu. Atrasime kelią į programavimo bei elektronikos pasaulius. Pristatysime mechanika naudodami tokius įrankius kaip „Tinkercad“, „Solidworks for kids“, „Lego NXT“ robotus bei „Dobot magician“ robotinę ranką, o progamavimą pažinsime naudodami „Minecraft education“ veriją, kuris leidžia programuoti visų pamėgtame „Minecraft“ pasaulyje. Visas žinias sujungsime į vieną ir valdysime „Micro:bit“ mikrovaldiklius (mini kompiuterius).

Įrankiai ir įgūdžiai: Tinkercad, SolidWorks for kids, Lego NXT, Micro:bit, DOBOT Magician (robotinės rankos), Minecraft Education, Scratch.

Jauniai

Jaunių pažintį su robotikos pasauliu pradėsime su paprastaisiais edukaciniais įrankiais, tokiais kaip „Minecraft education“, o baigsime su profesionalų įrankiais, tokiais kaip „Solidworks“. Tačiau nepamiršime ir ankstesnėse pamokose naudotų įrankių: gilinsimės į juos, atrasime sudėtingesnes jų puses. Įdomių veiklų čia ras kiekvienas – pirmą kartą susipažįstantys su robotika ar jau keletą metų nagrinėjantys robotikos paslaptis.

Įrankiai: Tinker Cad, SolidWorks for kids, SolidWorks, Lego NXT, Micro:bit, DOBOT Magician (robotinės rankos), Python, Arduino, Scratch.

Inovatoriai

Įvaldžius robotikos žinias ar tiesiog nebijant iššūkių siūlome prisijungti prie inovatorių. Šiuose užsiėmimuose yra sukuriama erdvė skirta pasireikšti fantazijoms bei svajonėms šiuolaikiniame technologijų pasaulyje. Čia inovatoriai kurs savo sugalvotus projektus pasirinktais profesionalų įrankiais. Naudodamiesi žaidimo pasaulio gigantų programa „Unity“ pažins žaidimo ir kūrimo ypatumus, projektuos naudodami „Solidworks“ programą, įvaldys programavimo galimybes naudodamiesi viena iš populiariausių „Python“ kalbų bei galės visas savo idėjas įgyvendinti kitais, visame pasaulyje naudojamais įrankiais.

Įrankiai ir įgūdžiai: SolidWorks, Unity, Blender, Arduino, Python, DOBOT Magician (robotinės rankos).

Kainos 2 kartus per savaitę Kaune ir Vilniuje po 1,5 val.:

  • I-asis trimestras: €195 (spalis – gruodis). Ikimokyklinukams: €195
  • II-asis: €195 (sausis – kovas). Ikimokyklinukams: €195
  • III-asis: €135 (balandis – gegužė). Ikimokyklinukams: €135
  • Visi metai mokant iškart: €485. Ikimokyklinukams: €485

  Kainos 1 kartą per savaitę Kaune ir Vilniuje po 1,5 val.:

  • I-asis trimestras: €135 (spalis – gruodis). Ikimokyklinukams: €135
  • II-asis: €135 (sausis – kovas). Ikimokyklinukams: €135
  • III-asis: €90 (balandis – gegužė). Ikimokyklinukams: €90
  • Visi metai mokant iškart: €340. Ikimokyklinukams: €340

Užsiėmimai ikimokyklinukams vyksta 1 valandą skiriant daugiau mokytojų dėmesio.

Susisiekite su mumis: vytautas@robotikosmokykla.lt; +37061237700.