Robotikos mokykloje vaikai susipažįsta su trimis titanais – Elektronika, Mechanika bei Programavimu.
Skamba didingai, tiesa? O susidūrus su milžinais akis į akį, baugu?
Kas sugebėtų prijaukinti šiuos mokslo gigantus?

Iš patirties sakome: jie visai nėra baisūs. Jei pradėsime pamažu ir žaismingai, jei atsižvelgsime į kiekvieno vaiko poreikius, netrukus patys smalsiausi jau lėks septynmyliais žingsniais ant milžinų pečių. Nežinia, kas juos pavys.

Mokymų žemėlapis
Kiekvienas mokinys pas mus gauna mokymų žemėlapį, užduočių kelią iki tikro išradėjo!

Siūlome iš arčiau pažvelgti į mūsų kelionę.

Specializuoti būreliai

Dirbtinis intelektas

Dirbtinis intelektas jau čia! Ir tai nebe fantastika, o visiems prieinamas ir mus supantis reiškinys. Tad kviečiame visus susidomėjusius į pradedančiųjų ir pažengusiųjų būrelius, kurių metu kursime ir įgyvendinsime daug šaunių projektų bei išmoksime dirbtinį intelektą pritaikyti savo mėgiamoje veikloje.

Išsamiau

Dirbtinis intelektas pradedantiesiems

Pradedančiuosius dirbtinio intelekto būrelio dalyvius supažindinsime su Teachable Machine įrankiu, kurio pagalba paruošime daiktų atpažinimo modelius, plačiai pritaikomus kitose platformomose. Pvz. pasinaudoję minėtu vaizdo atpažinimu išmokysime robotinę ranką atskirti įvairius objektus vienus nuo kitų bei atlikti kitus intelekto reikalaujančius veiksmus. Na o tiems, kas norės dar daugiau – pasiūlysime sukonstruoti LEGO robotą ir įpūtus jam dirbtinio intelekto stebėsime kaip jis mokosi judėti erdvėje pats!

Registracija

Dirbtinis intelektas pažengusiesiems

Pažengusieji būrelio lankytojai įvaldys TensorFlow ir OpenCV platformas kurdami mašininio mokymosi modelius robotinės rankos valdymui, susipažins su Google AI debesijoje slypinčiais įrankiais ir jų galimybėmis, bei kad nebūtų per mažai – patirs Unix ir RPi sistemų privalumus.

Registracija

Žaidimų kūrimas

Žaidimai – kas jų nemėgsta? Tai vienas populiariausių hobių tiek norintiems atsipalaiduoti, tiek nuotoliniu būdu pabūti su draugais. Tačiau nepamirškit, kad žaidimus galima ne tik žaisti, bet ir kurti! Tad pristatome jums žaidimų kūrimo būrelius skirtus pradedantiesiems bei pažengusiems žaidimų gerbėjams.

Išsamiau

Žaidimų kūrimas pradedantiesiems

Pradedantieji būrelio dalyviai susipažins su žaidimų kūrimo ypatumais bei žaidimą sudarančiais komponentais be kurių žaidimas nebūtų žaidimas. O kas toliau? O toliau kurdami savo pirmąjį žaidimą jaunieji žaidimų kūrėjai ne tik panaudos įgytas žinias kurdami savo pirmąjį žaidimą, bet ir sužinos dar daugiau žaidimo kūrimo paslapčių!

Registracija

Žaidimų kūrimas pažengusiesiems

Pažengusiems žaidimų kūrimo būrelio dalyviams siūlome į žaidimų pasaulį pasinerti su virtualios realybės akiniais! Skamba per gerai? Pasitelkę Unity ir Blender tai ne problema. Užsiėmimų metu išmokysime naudotis VR žaidimams skirtais įrankiais, tokiais kaip Oculus Quest ir padėsime sukurti savo pirmąjį žaidimą.

Registracija

Kūryba ir konkursai

Kurti ir konstruoti visuomet smagiau jei esi ne vienas. Kodėl? Todėl, kad tuomet gali daryti tai, kas tau tikrai patinka. Šiose kūrybinėse dirbtuvėse visi komandos nariai kurs bendrą produktą, tačiau kiekvienas mėgausis jiems patinkančiomis pareigomis: elektroniko, 3D modeliuotojo,programuotojo, mechaniko, dizainerio ir netgi grupės lyderio/ vadovo! Komandas sudarys ne tik įvairias roles užimantys nariai, tačiau ir skirtingų temperamentų bei asmeninių savybių jaunieji kūrėjai, kas leis projektus įgyvendinti efektyviau ir smagiau. Na o su pagamintu kūriniu komandos turės galimybę sudalyvauti ir čempionatuose.

Registracija

Išsamiau

Pagrandukai ir pradinukai

 • Mechanika
 • Elektronika
 • Programavimas

Mechanika

Lego NXT

Vaikai mėgsta LEGO? Be abejo. Ar Lego kartais nusibosta? Kartais… Todėl kviečiame susipažinti – Lego NXT. Kitas Lego lygis. Čia prasideda pirmųjų išmanių robotų gamyba.

Programuojame robo-smegenis, konstruojame greičiausias mašinėles, laviname robotų gimnastiką. Konstruktorių varžybose kibirkščiuoja akys – kieno robotas vikriausias, kieno gudriausias?

TinkerCAD

Kiek daug vaikų piešia! Piešimas lavina vaizduotę ir koordinaciją. O kokia vaikų fantazija ne tik ant dvimačio popieriaus lapo, bet ir trimatėje erdvėje?

3D modeliavimo programa TinkerCAD atrakina vaikų trimatę vaizduotę. Modeliuojame inžinerinius statinius bei vaikų fantazijas kompiuteriuose ir planšetėse, o rezultatus atsispausdiname 3D spausdintuvais.

Roboto ranka

Ar žinojote, kad populiariausias roboto tipas pasaulyje yra roboto ranka? Su mažaisiais robotistais konstruojame roboto rankas, o tada jas įdarbiname su Micro Bit valdiklio pagalba. Kairėn, dešinėn, aukštyn, žemyn – čiupt!

Elektronika

Elektrai laidi masė

Kas ta elektra ir kodėl ji suka pasaulį? Ir kas per raiteliai tie elektronai? Kur jie mus nuneš? Lyg picų kepėjai minkome ir formuojame tešlą – tai elektrai laidi masė. Prie jos jungiame elektronikos elementus – sužiba lemputės ir vaikų akys, o mes atsakome į šiuos ir daug kitų elektronikos klausimų.

Snap Circuits

Vargu ar yra geresnis būdas išmokti elektros grandinės stebuklų nei Snap Circuits. Spalvinga, žaisminga ir, svarbiausia, praktiška.

Laviname logiką, susipažįstame su elektronikos dėsniais ir kuriame vingiuojančius, šviečiančius elektronikos projektus, kurie lieka atmintyje ilgam.

Programavimas

CoSpaces

Ar žinote kuo skiriasi virtuali ir papildyta tikrovė? VR? AR? Ar žinojote, kad tikrovių daugėja? Mūsų mokiniai ne tik atsakys į šiuos klausimus, bet ir sumodeliuos praktinius pavyzdžius su CoSpaces. Tai – tikra edukacija virtualioje erdvėje.

Scratch

Programuotojas nuo aštuonerių metų? Žinoma. Programuotoju tapti lengva su vaikų programavimo kalba Scratch, kurią sukūrė Masačiūsetso technologijos institutas (MIT). Pirmieji programavimo žingsniai Scratch aplinkoje – lengvi ir žaismingi, o rezultatai – visada įkvepiantys pabandyti dar vieną kodo eilutę.

Micro Bit

Britų BBC sukurtas Micro Bit kompiuteriukas vaikams užkariavo pasaulį ir mūsų širdis. Tai neišsemiamas kūrybiškumo įrankis, kurį lengva suprasti ir įvaldyti. Micro Bit sujungia programavimą, elektroniką ir vaikų vaizduotę, o Micro Bit projektai užburia ir mažus, ir didelius. 

Jauniai

Mechanika

SolidWorks

Augantys profesionalai Robotikos mokykloje dirba su profesionaliais įrankiais. Vienas jų – SolidWorks. Tai daugiau nei dvidešimt metų vystoma kompiuterinė 3D dizaino ir inžinerijos (CAD) programa. Ją inžinieriai ir projektuotojai naudoja automobilių, elektronikos prietaisų pramonėje.
To paties mokomės ir mes – projektuojame, simuliuojame apkrovas, spausdiname 3D spausdintuvu, testuojame krūvius ir bandome naujus dizainus. Solidus startas?

Blender

Transformeriai, mutantai ir sprogimai kine. Žvaigždėlaiviai ir liepsną spjaudantys drakonai vaizdo žaidimuose. Tikrai ne ranka piešti. Sumodeliuoti su Blender. Įkvėpti kino ir žaidimų, Robotikos mokykloje vaikai Blender aplinkoje modeliuoja fantastinę tikrovę kitoje ekrano pusėje.
Mokomės daiktų proporcijų, fizikos dėsnių ir kuriame sudėtingas animacijas žaidimams bei filmukams.

Elektronika

Arduino

Arduino valdiklis – tai elektroniko abėcėlė. Daugybos lentelė. Duona ir vanduo. Trumpai tariant, be jo – neapsieisi. Juk visi rimti elektronikos projektai gimsta su Arduino smegenimis. Tad kartu su jaunaisiais elektronikais sukame smegenis ir įgyvendiname jų elektronines svajones. Nuo mažo projekčiuko iki įspūdingo komandinio projekto, kurį pristatysime parodoje arba hakatone.

Internet of Things

Ar girdėjote apie daiktų internetą (IoT) ? Ar žinote, kad daiktų internetas – ateitis? Tiksliau, dabartis. Bet tai žino nedaugelis. O tarp žinančių – mūsų moksleiviai.
Šiame kurse atskleidžiame visas IoT paslaptis ir projektuojame automatizuotas, belaides sistemas mūsų supaprastintai buičiai.

LED kubas

Magiškas LED kubas – pažangus elektronikos projektas labiausiai užsidegusiems. Kruopščiai projektuojame, lituojame, integruojame mikrovaldiklius. Galiausiai, suprogramuojame užburiančią šviesų choreografiją trimatėje erdvėje. Turime visišką laisvę valdyti kiekvieną šviesos elementą. Šviesos ir šešėlių architektūros galimybės – neribotos.

Programavimas

Unity

Kodo kaubojai, balnojam žirgus? Tuos, su sparnais. Reikia skristi į kitą lygį.
Ten, kur robotai supa tvirtoves, kur ateiviai lenktyniauja su drakonais. Ten… yra Unity, populiariausia žaidimų kūrimo platforma pasaulyje. Su Unity programavimo ir modeliavimo žinios tampa žaidimais – mes parodysim, kaip. Kursime tikrus vaizdo žaidimus.

Valdymas balsu

Įženk į dirbtinio intelekto erdvę. Ar norėtum gebėti sukurti balsu valdomas technologijas? Automatizuoti apšvietimą ar galbūt sukurti balsu valdoma kompiuterinį žaidimą? Natūralus kalbos atpažinimas leidžia kompiuteriams ir prietaisams suprasti žmonių kalbą ir reaguoti į ją. Susipažink su dirbtinio intelekto pradmenimis ir galimybėmis, pasitelkiant plačiai paplitusias tecnhologijas: Linux, Phyton, Rasberry PI įtraukiančiai ir lengvai.

INOVATORIAI

Mūsų vyriausieji moksleiviai kuria savo individualius išradimus komandose arba savarankiškai naudojant visas aukščiau išvardintas priemones. Mokytojai tampa mentoriais ir patarėjais, kad išradimų gimimo procesas būtų sklandus, o iššūkiai, su kuriais susiduriama, nesustabdytų noro nuolat mokytis ir tobulėti.

Inžinerija ir informacinės technologijos yra viena paklausiausių ateities darbo sferų. Ekspertai vienbalsiai prognozuoja šių specialistų trūkumą. Speciali Robotikos mokyklos programa Inovatoriams suteikia išankstinį pranašumą. Naudojame profesionalią įrangą, iš anksto ruošiame ir motyvuojame jaunuolius, žadančius būti IT ir inžinerijos specialistais. Dirbame su > Unity > Blender > Arduino > Solidworks bei daugybe kitų įrankių. Komandose vystome pažangius projektus, kurie išvysta tarptautines parodas ir konkursus. Dalyvaujame ir savo išradimus pristatome hakatonuose!

Kainos 2 kartus per savaitę Kaune ir Vilniuje po 1,5 val.:

 • I-asis trimestras: €195 (spalis – gruodis). Ikimokyklinukams: €140
 • II-asis: €195 (sausis – kovas). Ikimokyklinukams: €140
 • III-asis: €135 (balandis – gegužė). Ikimokyklinukams: €95
 • Visi metai mokant iškart: €485. Ikimokyklinukams: €335

  Kainos 1 kartą per savaitę Kaune ir Vilniuje po 1,5 val.:

 • I-asis trimestras: €135 (spalis – gruodis). Ikimokyklinukams: €95
 • II-asis: €135 (sausis – kovas). Ikimokyklinukams: €95
 • III-asis: €90 (balandis – gegužė). Ikimokyklinukams: €65
 • Visi metai mokant iškart: €340. Ikimokyklinukams: €230

Specializuoti būreliai 2 kartus per savaitę Vilniuje po 1,5 val.:

 • Dirbtinis intelektas: 145€/mėn.
 • Žaidimų kūrimas: 115€/mėn.
 • Kūrybinės dirbtuvės: 79€/mėn.

Mokant už visą semestrą iš anksto taikoma 10% nuolaida.

Užsiėmimai Šilalėje nemokami, jeigu pasirašoma NVŠ krepšelio sutartis!

Galima įsigyti lankstųjį abonementą ir mokėti už pavienius užsiėmimus, tik tuos, į kuriuos ateisite:

 • 1 užsiėmimui: €15. Ikimokyklinukams €10.
 • 4 užsiėmimams: €55. Ikimokyklinukams €40.
 • 8 užsiėmimams: €110. Ikimokyklinukams €75.
 • 16 užsiėmimų: €190. Ikimokyklinukams €135.

Mokėjimas atliekamas iki pirmojo atvykimo į užsiėmimus. 

Nuolaidos:

O be to, dalyvaujame pasauliniuose konkursuose JAV, Kinijoje, Meksikoje ir kitur, pavyzdžiui FIRST GLOBAL ir hakatonuose Lietuvoje!

Susisiekite su mumis: vytautas@robotikosmokykla.lt; +37061237700.