Kviečiame gimtadienius švęsti kartu: Vilniuje ir Kaune. Gimtadienio metu ne tik išradingai bei smagiai leisite laiką, bet ir sudominsite savo jaunuosius išradėjus naudingu technologijų naudojimu!

Pasirinkite svajonių scenarijų:

1) SUKURK ROBOTĄ. Lego NXT robotukų konstravimas su draugais ir varžybos ( juoko pilnos Sumo varžybos bandant išstumti priešininką iš ringo arba azartiškos, bet draugiškos lenktynės). Šią šventės tematiką gali rinktis ir niekada anksčiau Lego robotų nebandę vaikai bei tėveliai, kadangi su mūsų šauniųjų mokytojų – vedėjų pagalba, bus įveiktos visos mechaninės ar programavimo kliūtys ir įgyta žinių, kurios sudomins jaunuosius išradėjus technologijas panaudoti kūryboje.

2) KELIONĖ Į KOSMOSĄ. Linksma kelionė iki mėnulio, kuriame iškelsite gimtadienio vėliavą bei nuotykiai kitose planetose. Vaikai ne tik žais, bet ir susipažins su Micro:Bit mikrovaldikliais ir Lego NXT robotų gamyba.

3) MINECRAFT GIMTADIENIS: SENOSIOS KARALYSTĖS PASLAPTIS. Vaikai turės įveikti užduotis virtualiame pasaulyje, tačiau tam turės susipažinti su programavimo pagrindais. Laukia ilga kelionė iki užgrobtos drakono pilies. Sužinokite daugiau paspaudus ČIA

4) ROBOTO ŠIRDIS. Šis gimtadienis bus ypatingas! Istorija, kurioje dalyvaus visi vaikai yra apie robotą, kuris prarado širdį. Turėsime galimybę pamatyti ateitį, pabandyti sugauti laiką, išvysti kalbančią skrybėlę, įžiebti milžinišką širdį ir susipažinti su geriausia roboto drauge peteliške. O kad grąžintumėte robotui širdį, turėsite įveikti daug robotikos užduočių ir suprasti, ką reiškia tikra draugystė. Kartu su technologijomis gelbstime pasaulį! Apie šį ypatingą gimtadienį daugiau informacijos paspaudus ČIA.

Neradote norimo užsiėmimo? Rašykite mums ir mes pasiūlysime daugiau idėjų! Kaina: 185 – 240 Eur. (priklausomai nuo pasirinktos tematikos ir šventės trukmės). Susisiekite: vytautas@robotikosmokykla.lt arba tel.: +37061237700.

Papildomos paslaugos dar smagesnei šventei: + Pinjata (30 Eur.) – specialus siurprizas jubiliatui; + Valanda su virtualios realybės pramogomis (85 Eur.) – kai šventės kaltininkas nori išskirtinių papildomų užsiėmimų savo draugams ir šeimai; + Profesionali aktorė (60 Eur.) – be šauniausių mūsų mokytojų į savo gimtadienį galite pasikviesti ir profesionalią aktorę, kuri padės dar labiau nuspalvinti šventę ir įneš naujų bei smagių veiklų.

Gimtadienyje dalyvaus bent 2 mūsų šaunieji mokytojai, o esant didesnei grupei nei 10 dalyvių, prisijungs dar daugiau mokytojų, kad visi šventės dalyviai gautų kuo daugiau dėmesio!

Rezervuokite pasirinktą laiką: vytautas@robotikosmokykla.lt arba tel.: +37061237700.