Kviečiame gimtadienius švęsti kartu: Vilniuje ir Kaune.

Gimtadienio metu ne tik išradingai bei smagiai leisite laiką, bet ir sudominsite savo jaunuosius išradėjus naudingu technologijų naudojimu!

Galite pasirinkti iš trijų mūsų siūlomų scenarijų:

1) SUKURK ROBOTĄ. Lego NXT robotukų konstravimas ir varžybos (pavyzdžiui, azartiškos ir juoko pilnos Sumo varžybos arba lenktynės).
2) KELIONĖ Į KOSMOSĄ. Linksma kelionė iki mėnulio, kuriame iškelsite gimtadienio vėliavą bei nuotykiai kitose planetose. Vaikai ne tik žais, bet ir susipažins su Micro:Bit mikrokompiuteriukais ir Lego NXT robotų gamyba.

3) MINECRAFT GIMTADIENIS: SENOSIOS KARALYSTĖS PASLAPTIS. Vaikai turės įveikti užduotis virtualiame pasaulyje, tačiau tam turės susipažinti su programavimo pagrindais. Laukia ilga kelionė iki užgrobtos drakono pilies.

4) ROBOTO ŠIRDIS. Šis gimtadienis bus ypatingas! Istorija, kurioje dalyvaus visi vaikai yra apie robotą, kuris prarado širdį. Turėsime galimybę pamatyti ateitį, pabandyti sugauti laiką, išvysti kalbančią skrybėlę, įžiebti milžinišką širdį ir susipažinti su geriausia roboto drauge peteliške. O kad grąžintumėte robotui širdį, turėsite įveikti daug robotikos užduočių ir suprasti, ką reiškia tikra draugystė. Kartu su technologijomis gelbstime pasaulį!

Neradote norimo užsiėmimo? Rašykite mums ir mes pasiūlysime daugiau idėjų!

Susisiekite: arturas@robotikosmokykla.lt arba tel.: +37061237700.

Papildomos paslaugos dar smagesnei šventei:

  • Pinjata (30 Eur) – specialus siurprizas jubiliatui;
  • Valanda su virtualios realybės pramogomis (85 Eur) – kai šventės kaltininkas nori išskirtinių papildomų užsiėmimų savo draugams ir šeimai;
  • Profesionali aktorė (60 Eur) – be šauniausių mūsų mokytojų į savo gimtadienį galite pasikviesti ir profesionalią aktorę, kuri padės dar labiau nuspalvinti šventę ir įneš naujų bei smagių veiklų.

Gimtadienyje dalyvaus bent 2 mūsų šaunieji mokytojai, o esant didesnei grupei nei 10 dalyvių, prisijungs dar daugiau mokytojų, kad visi šventės dalyviai gautų kuo daugiau dėmesio!

Rezervuokite pasirinktą laiką: arturas@robotikosmokykla.lt arba tel.: +37061237700.