Kviečiame gimtadienius švęsti kartu: Vilniuje, Kaune ir kituose miestuose Jūsų namuose arba kitose patalpose!

Gimtadienio metu ne tik išradingai bei smagiai leisite laiką, bet ir sudominsite savo jaunuosius išradėjus naudingu technologijų naudojimu!

Galite pasirinkti iš trijų mūsų siūlomų scenarijų:

1) SUKURK ROBOTĄ. Lego NXT robotukų konstravimas ir varžybos (pavyzdžiui, azartiškos ir juoko pilnos Sumo varžybos arba lenktynės).
2) KELIONĖ Į KOSMOSĄ. Linksma kelionė iki mėnulio, kuriame iškelsite gimtadienio vėliavą bei nuotykiai kitose planetose. Vaikai ne tik žais, bet ir susipažins su Micro:Bit mikrokompiuteriukais ir Lego NXT robotų gamyba.

3) MINECRAFT GIMTADIENIS. Vaikai turės įveikti užduotis virtualiame pasaulyje, tačiau tam turės susipažinti su programavimo pagrindais. Laukia ilga kelionė iki užgrobtos drakono pilies.

Neradote norimo užsiėmimo? Rašykite mums ir mes pasiūlysime daugiau idėjų!

Šventės trukmė ir kaina:

3 val. trukmė, kainos:

• Vilniuje ir Kaune: jei dalyvių (vaikų ir suaugusiųjų) skaičius iki 10 – 185 Eur, jei dalyvių daugiau kaip 10, už kiekvieną papildomą dalyvį (vaiką ar suaugusįjį) – 12 Eur.

2 val. trukmė, kainos:

• Vilniuje ir Kaune: jei dalyvių (vaikų ir suaugusiųjų) skaičius iki 10 – 140 Eur, jei dalyvių daugiau kaip 10, už kiekvieną papildomą dalyvį (vaiką ar suaugusįjį) – 12 Eur.

Jeigu pageidaujate, kad gimtadienis vyktų Jūsų pasirinktoje vietoje, papildomai taikomas atvykimo mokestis: Vilniuje, Kaune: 35 Eur. Kituose miestuose mokestis gali skirtis.

Su pageidaujančiais švęsti kituose miestuose, kaina derinama individualiai, taikomas atvykimo mokestis.  Susisiekite: arturas@robotikosmokykla.lt arba tel.: +37061237700.

Laikas: šventė gali vykti tiek savaitgaliais, tiek darbo dienomis, būtina išankstinė registracija.

Vaišės: galite atsinešti savo užkandžius, pyragą, gėrimus, užsisakyti picą ir visa kita, kuo norite vaišintis.

Papildomos paslaugos dar smagesnei šventei:

• Pinjata (30 Eur) – specialus siurprizas jubiliatui;
  • Valanda su virtualios realybės pramogomis (85 Eur) – kai šventės kaltininkas nori išskirtinių papildomų užsiėmimų savo draugams ir šeimai;
  • Profesionali aktorė (60 Eur) – be šauniausių mūsų mokytojų į savo gimtadienį galite pasikviesti ir profesionalią aktorę, kuri padės dar labiau nuspalvinti šventę ir įneš naujų bei smagių veiklų.

Gimtadienyje dalyvaus bent 2 mūsų šaunieji mokytojai, o esant didesnei grupei nei 10 dalyvių, prisijungs dar daugiau mokytojų, kad visi šventės dalyviai gautų kuo daugiau dėmesio!

Rezervuokite pasirinktą laiką: arturas@robotikosmokykla.lt arba tel.: +37061237700.