Minecraft pasaulyje gimtadienio metu turėsite pasiekti pilį ir ją išvaduoti nuo galingojo drakono. Tačiau tai nebus paprasta – turėsite įveikti kliūtis tiek virtualiame, tiek realiame pasauliuose. Žaisdami Minecraft edukacinę versiją gimtadienio šventės metu ne tik patirsite smagius nuotykius , bet ir susipažinsite su programavimo pagrindais. O žaidimas – yra natūralus būdas mokytis, taip įsimenate ir išmokstate kelis kartus geriau, giliau, greičiau, maloniau ir noriau siejate savo tolesnę veiklą su išmoktais technologiniais dalykais!

Šventės dalyvių amžius: nuo 7 metų. Dalyviams reikia mokėti skaityti.

Trukmė: 3 val.

Laikas: šventė gali vykti tiek savaitgaliais, tiek darbo dienomis, būtina išankstinė registracija.

Kaina: 185 Eur.

Dalyvių skaičius: iki 10 vaikų (už papildomą dalyvį, tai yra 11-ą, 12-ą ir t.t. mokama po 12 Eur ).

Vaišės: galite atsinešti savo užkandžius, pyragą, gėrimus, užsisakyti picą ir visa kita, kuo norite vaišintis. Gimtadienyje dalyvaus bent 2 mūsų šaunieji mokytojai, o esant didesnei grupei nei 10 dalyvių, prisijungs dar daugiau mokytojų, kad visi šventės dalyviai gautų kuo daugiau dėmesio!

Rezervuokite pasirinktą laiką: arturas@robotikosmokykla.lt arba tel.: +37061237700. Jeigu 12 val. bėgyje nesulauktumėte atsakymo el. paštu ir visais kitais klausimais,skambinkite mums: +37061237700.