Registruokitės į būrelį savo bibliotekoje ir išmokite programuoti su Minecraft!

Būrelių vietos ir kainos:

• I variantas: 10€ / mėn. (su NVŠ krepšeliu)
  • II variantas: pilna kaina – 25 Eur.

+ 5€ / metams vienkartinis Minecraft paskyros mokestis.

Vietos:

• A. Mickevičiaus bibliotekoje Vilniuje;
  • Vilniaus rajono savivaldybės centrinė biblioteka Rudamina (ši biblioteka papildomai kompensuoja: 10 Eur./mėn.)
  • V. Kudirkos bibliotekoje, Girstupio skyriuje Kaune.

Registruojantis atskirai Vilniaus miesto savivaldybės centrinėje bibliotekoje yra galimybė užsiėmimus lankyti visai nemokamai!

Kodėl vaikai  turėtų rinktis šiuos mokymus?

• Žaidimas – yra natūralus būdas mokytis, vaikai žaisdami įsimena ir išmoksta kelis kartus geriau, giliau, greičiau, maloniau ir noriau sieja savo tolesnę veiklą su išmoktais technologiniais dalykais!
  • Microsoft populiaraus kūrybinio žaidimo Minecraft pagalba sukūrė mokomąją programuojamą versiją, kuri turi daug tobulinimo ir perprogramavimo galimybių. Daug sėkmingų programuotojų programuoti pradėjo tobulindami kompiuterinius žaidimus!
  • Naudodami abi programas,  vaikai greičiau įsisavina modeliavimo ir programavimo pagrindus.

Būrelio metu:

• Kursite inžinerinius statinius Minecraft žaidime.
  • Mokysime vaikus jiems patraukliu žaidimų asociaciją turinčiu įrankiu, kaip to įrankio viduje programuoti įvairius veiksmus programavimo logika vadinamąja „Blockly“ sistema, kuomet algoritmas sudedamas iš blokelių, bei vyresniuosius  – kaip kodus užrašyti JavaScript programavimo kalba.
  • Gausite galimybę palyginti Minecraft su papildomais įrankiais: virtualios realybės kūrimo programa CoSpaces.

Registracija:

Kontaktai pasiteiravimui: