Pradinukai (nuo 7 iki 9 metų)

Susipažinkime su robotikos pasaulio subtilybėmis neišeinant iš namų! 3D modeliavimas, programavimas blokeliais bei „Minecraft“ pasaulio kūrimas.

Įrankiai ir įgūdžiai: TinkerCad, Micro:bit, Minecraft Education Edition, Scratch

Jauniai (nuo 10 iki 13 metų)

Išmokite kurti pirmuosius vaizdo žaidimus, programuokite įspūdingą „Minecraft“ pasaulį, išbandykite 3D modeliavimo galimybes neišeidami iš namų!

Įrankiai ir įgūdžiai: TinkerCad, SolidWorks for kids, Arduino, Scratch

Inovatoriai (nuo 14 m. ir vyresni)

Atskleidusius robotikos paslaptis ir įgavusius žinių, kviečiame prisijungti prie inovatorių. Šiuose užsiėmimuose kiekvienas galės įgyvendinti asmeninius projektus naudojantis pažangiausiomis šiuolaikinėmis technologijomis.

Įrankiai ir įgūdžiai: Google Teachable Machines, Python language, Dobot Magician

Minecraft programuotojai

Programavimo pamokos kitaip! Išmok programuoti, kurti logines valdymo sistemas bei susikurk savo Minecraft: Education Edition pasaulį, kuriame taisyklės priklausys tik nuo Tavęs!

Įrankiai ir įgūdžiai: Minecraft: Education edition

Nuotolinių užsiėmimų metu iki 10 mokinių vienam mokytojui (šiuo metu ~ 5).

Jei norite išbandyti tik keletą užsiėmimų, susisiekite su mumis.

Nemokamų mokomųjų medžiagų galite rasti:
3D dizainas ir mikrokompiuteriai → ‘play.gaminu.eu
Elektronika→ ‘wiki.robotikosmokykla.lt

Norėdami išsinuomoti pagrindinę įrangą (nešiojamąjį kompiuterį ar planšetinį kompiuterį), susisiekite su mumis.

Susisiekite su mumis

📧 gabija@robotikosmokykla.lt