Interaktyvus ir technologijų pripildytas pabėgimo kambarys Vilniuje, tačiau galintis atvažiuoti į bet kurią jūsų pasirinktą vietą!

Tapkite drąsių mokslininkų komanda ir užkirskite kelią atominei katastrofai. Įeikite į pažeistą kosminio laivo reaktorių, suremontuokite jį ir išgelbėkite laivą bei jo įgulą.
Paprasta nebus, tad loginis mastymas, greita reakcija ir užduočių įveikimas pasitelkiant > 3D robotizuotą ranką > virtualią realybę > mikrovaldiklius > elektroniką > lazerius > ultragarsinę garo mašiną > dažnio generatorius bus sėkmingo reaktoriaus nutekėjimo sustabdymo rezultatas ir išėjimas iš jo negavus mirtinos dozės radiacijos.

Ar reikalinga patirtis? Tikrai ne, nes mūsų mokytojai pasirengę padėti bet kuriuo metu, kai iškils klausimai, susidūrus su dar nematytais įrankiais. Taigi iš kambario išeisite įgiję naujų žinių apie naujausias technologijas ir jų panaudojimą!

Amžius: suaugusiems ir vaikams (rekomenduojama nuo 10 m.)

Komandos dydis: vienu metu kambaryje rekomenduojame būti 2-4 asmenims.

Apdovanojimai: visi dalyviai gaus 3D spausdintą radiacijos pavojaus ženkliuką!

Kambarys išrenkamas ir kilnojamas, tad gali būti pristatytas į Jūsų pasirinktą vietą, renginį, šventę, įmonės gimtadienį, namus, kosminį laivą ir pan. 🙂

Kaina: Robotikos mokyklos patalpose 1 sesijos (trukmė 30 – 40 min) – 80 Eur. AKCIJA atidarymo proga: iki rugsėjo 30 d. reaktorių gelbėkite už 35 Eur.!
Išvažiuojamoji kelionė: 1150 Eur. visai dienai. Susisiekite dėl konkrečios kainos: arturas@robotikosmokykla.lt arba +370 612 37700 ir rasime jums tinkamiausią sprendimą.

Klauskite ir rezervuokite sau tinkamą laiką: arturas@robotikosmokykla.lt; +370 612 37700