Išmanykite išmaniuosius namus dar mokykloje!

Registracija jau atidaryta.

Numatoma pradžia vasario 15 d., kursas baigsis birželio 15 d.

Mokymosi būdas:

• Norint dalyvauti šiuose online mokymuose reikės iš mūsų įsigyti šią įrangą: mikrokompiuteriuką micro:bit V2 (išleistą tik gruodžio mėn.) ir micro:bit Smart home Kit įvairių jutiklių, ekranėlių ir aktuatorių rinkinį. Mikrokompiuteriuko ir rinkinio kaina kartu 79 € (+ siuntimo išlaidos).
  • Kiekvieną savaitę uždaroje grupėje gausite YouTube nuorodą į mūsų įrašyta pamoką su užduotims ir iššūkiais skirtais šiam rinkiniui.Iki savaitės vidurio Discord grupėje turėsite pateikti savo sprendimus, o klausimus galėsite užduoti savo mokytojams ir bendražygiams.
  • Skelbiant naujus iššūkius mokytojai pakomentuos praeitos savaitės įdomiausius sprendimus ir dažniausius klausimus.
  • Mokslo metų pabaigoje skelbsime konkursą, kurio dalyviai bus apdovanoti prizais.

Kviečiame besidominančius automatizavimu, elektronika ir programavimu iš viso pasaulio. Jei esate vienos iš šių sričių entuziastas, šis kursas kaip tik Jums!

Mūsų tikslas – suburti kuo didesnį robotikos entuziastų klubą bendrų tikslų ir idėjų įgyvendinimui, todėl klubo narystės mokestį padarėme dar mažesnį, siekiantį vos 9,99 €/mėn. arba 37 € už keturis mėn. mokant iš karto.