Pasinaudosime ilgai kaupta patirtimi filmuojant pamokas ir transliuosime užsiėmimus internetu.  Mokiniai bendraus paprastai jau pažįstamoje Discord platformoje. Ji panaši į darbui komandose skirtą Slack. Mokiniai gali bendrauti įvairiose grupėse, įvairiomis priemonėmis.

Būrelį ves du mokytojai su techniko pagalba: vienas vedantysis ir kitas mokytojas konsultuos mokinius gyvai, susirašinėjant bei vaizdu. Pradžioje užsiėmimai vyks tose pačiose įprastose grupėse, kaip ir anksčiau vykdavo.

Taip pat suteiksime galimybę pasiimti iš mūsų papildomos įrangos ir toliau tęsti užsiėmimus karantino metu.

Planuojama programa

Ikimokyklinukai ( 4-6m.)

Medžiaga ruošiama

Pradinukai (7-10m.)

Mokymus pradedame naudodami „Scratch“ programą sukurti kompiuterinį žaidimą. Vėliau mokiniams planuojame suteikti galimybę pasiskolinti Microbit mikrovaldiklius ir tęsti užsiėmimus iš namų programuojant juos. Toliau planuose numatyta mokyti programa „TinkerCad“ ir sumodeliuotus bei atspausdintus gaminius tėveliai galės atsiimti robotikos mokykloje ar gauti paštomatu.

Pradedantieji (10-13m.)

Mokymus pradedame sukurdami kompiuterinį žaidimą panašų į „Mario“ ar „Flappy Bird“. Vėliau planuojame suteikti galimybę pasiskolinti „Arduino“ mikrovaldiklius ir tęsti užsiėmimus iš namų programuojant juos. Toliau planuose numatyti modeliavimai mokymai naudojantis profesionalia programa „Solidworks“. Sukurtus gaminius bus galima atsiimti Robotikos mokykloje ar gauti paštomatu.

Pažengusieji (13+ m.)

Mokymus pradedama pristatydami dirbtinio intelekto apmokymo įrankį „Teachable Machines“ iš Google. Gyvenantiems Lietuvoje suteiksime galimybę pasiskolinti robotinę ranką „Dobot Magician“. Toliau planuose numatyta suteikti medžiagos formų liejimui pagal sumodeliuotus ir atsispausdintus negatyvus.

Užsiėmimų kaina kaip ir realių mūsų būrelių. 66€ už 8 užsiėmimus po 1,5val., po du kartus per savaitę, už mėnesį. Norintiems pabandyti siūlome 1k. sav – 20€.
Užsiėmimus mums sudėtingiau rengti ir vykdyti nuotoliniu būdu. Mokiniams daliname reikalingą įrangą bei nuotoliniam mokymuisi reikalingą galime nuomoti mažesne negu rinkos kaina (kommpiuterį nuo 5€/mėn).

Nuotolinių užsiėmimų metu vienam mokytojui paprastai tenka ne daugiau 10 moksleivių (šiuo metu ~5).

Dalį kursų medžiagos galite rasti prieinamos nemokamai pas mus:
3D projektavimas ir mikrokompiuteriukai: play.gaminu.eu
Elektronika: wiki.robotikosmokykla.lt