Pasinaudosime ilgai kaupta patirtimi filmuojant pamokas ir transliuosime užsiėmimus internetu.  Mokiniai bendraus paprastai jau pažįstamoje Discord platformoje.

Būrelį veda 1 pagrindinis mokytojas, kuris dėsto pamoką ir 1 arba daugiau pagalbinių mokytojų, kurie padeda vaikams, kai jiems iškyla sunkumų ar papildomų klausimų.

Užsiėmimų metu suteikia visą reikalingą įranga pamokoms. Šią įrangą galite atsiimti be jokio kontakto.

Planuojama programa

Ikimokyklinukai ( 4-6m.)

Ikimokyklinukų mokymus pradedama „ScratchJr“ mokymo(si) aplinkoje, kurioje mažieji programuotojai lavindami loginį mąstymą animuodami kuria algoritmas – susipažįsta su programavimo pagrindais. Mokymus tęsime „Tinkercad“ 3D modeliavimo aplinkoje, kurioje susipažinsime su modeliavimo pagrindais, trimate erdve bei įvairių geometrinių figūrų konstravimu. Atspausdintus 3D gaminius bus galima atsiimti „Robotikos Mokykloje“.

Pradinukai (7-10m.)

Mokymus pradedame naudodami „Scratch“ programą sukurti kompiuterinį žaidimą. Vėliau mokiniams suteikiame „Micro:bit“ mikrovaldiklių rinkinius turėti namuose užsiėmimų metu. Taip pat planuose numatyta mokyti modeliuoti programa „TinkerCad“. Sumodeliuotus bei atspausdintus gaminius tėveliai galės be kontakto atsiimti Robotikos Mokykloje.

Pradedantieji (10-13m.)

Mokymus pradedame sukurdami kompiuterinį žaidimą panašų į „Mario“ ar „Flappy Bird“. Mokiniams suteikiame „Arduino“ mikrovaldiklių rinkinius turėti namuose užsiėmimų metu . Taip pat planuose numatyta mokyti modeliuoti profesionalia programa „Solidworks“. Sumodeliuotus bei atspausdintus gaminius tėveliai galės be kontakto atsiimti Robotikos Mokykloje.

Pažengusieji (13+ m.)

Mokymus pradedama pristatydami dirbtinio intelekto apmokymo įrankį „Teachable Machines“ iš Google. Mokiniams suteikiame robotinę ranką „Dobot Magician“. Taip pat pažengus mokymams suteikiame mokomajį konvejerio juostą, kurią mokiniais valdys kartu su robotine ranka.

Mokiniams suteikiame reikalingą papildomą įrangą užsiėmimams.

Norint nuomotis pagrindinę įrangą nešiojamąjį kompiuterį arba planšetę prašome kreiptis nurodytais kontaktais.

Mokiniai taip pat yra įvertinami ir darbščiausi mokiniai gauna prizus.

Jūs taip pat galite pritaikyti NVŠ krepšelį. Dėl NVŠ krepšelio pritaikymo prašome kreiptis nurodytais kontaktais.

Mokyklinio amžiaus vaikams užsiėmimų kaina už mėnesį 60€. Užsiėmimai vyksta 2 kartus per savaitę, po 1,5 valandos.

Ikimokyklinio amžiaus vaikams užsiėmimų kaina už mėnesį 39 €. Užsiėmimai vyksta 1 kartą per savaitę.

Norintiems tik išbandyti užsiėmimus prašome kreiptis nurodytais kontaktais.

Nuotolinių užsiėmimų metu vienam mokytojui tenka ne daugiau 10 moksleivių (šiuo metu ~5).

Dalį kursų medžiagos galite rasti prieinamos nemokamai pas mus:
3D projektavimas ir mikrokompiuteriukai: play.gaminu.eu
Elektronika: wiki.robotikosmokykla.lt