Pristatome Minecraft programavimo ir inžinerinio projektavimo savaitgalines dienos stovyklas.

REGISTRACIJA

Kodėl turėtumėte atvykti į Minecraft stovyklą?

• Žaidimas – yra natūralus būdas mokytis, moksleiviai žaisdami įsimena ir išmoksta kelis kartus geriau, giliau, greičiau, maloniau ir noriau sieja savo tolesnę veiklą su išmoktais technologiniais dalykais!
      • Microsoft populiaraus kūrybinio žaidimo Minecraft pagalba sukūrė mokomąją programuojamą versiją, kuri turi daug tobulinimo ir perprogramavimo galimybių. Daug sėkmingų programuotojų programuoti pradėjo tobulindami kompiuterinius žaidimus!
    • Mokysime vaikus jiems patraukliu žaidimų asociaciją turinčiu įrankiu, kaip to įrankio viduje programuoti įvairius veiksmus programavimo logika vadinamąja „Blockly“ sistema, kuomet algoritmas sudedamas iš blokelių, bei vyresniuosius  – kaip šį žaidimą modifikuoti, pridėti papildomų funkcijų, įskiepių Java kalba.

Ko mokysimės ir ką veiksime?

• Kursite loginius vartus ir inžinerinius statinius Minecraft žaidime, naudodami blokinį programavimą greitai pereisite į JavaScrip!
  • Mokysitės projektavimo ir gaminsime Minecraft šviečiantį deglą.
  • Pertraukų metu žaisite super smagius Minecraftiškus žaidimus su naujais draugais!
  • Norintieji daugiau projektavimo išbandys Tinkercad programą, kurios padedami galite kurti net trimačius daiktus!

Artimiausios pamainos:

Vilniuje:

• Lapkričio 17 – 18 d.
  • Gruodžio 8 – 9 d.

Moksleivių amžius: 6 – 16 m. Pagal amžių pritaikomos ir priemonės bei užduočių sudėtingumas.

Laikas:

Nuo 9.30 iki 16.30 val.

Kainos:

2 dienoms: €85;  1 dienai: €49

Nuolaidos:

• surinkus 4 moksleivių grupę  – kiekvienam taikoma 15% nuolaida.

Į kainą įskaičiuota:

• Visos priemonės ir įrankiai, kompiuterinės programos;
    • Maitinimas: priešpiečiai ir pietūs, suderinti su tėvais, atsižvelgiant į vaiko poreikius (pavyzdžiui, turimas alergijas, mėgiamus ir nemėgstamus patiekalus), užsakomi kavinėse, restoranuose ir sveiki užkandžiai (pvz., obuoliai, morkos, bananai); gėrimai: pavyzdžiui, arbata, pienas, kakava.

Susisiekite: arturas@robotikosmokykla.lt arba +370 61237700.

Užpildykite registracijos anketą ir mes su Jumis susisieksime: