Dėmesio! Siekdami dar geresnės kokybės užtikrinimo ir daugiau individualaus dėmesio kiekvienam moksleiviui, šiais mokslo metais maksimaliai priimame 450 moksleivių visoje Lietuvoje!

Pasinaudosime ilgai kaupta patirtimi filmuojant pamokas ir transliuosime užsiėmimus internetu.  Su mokiniais bendrausime „Discord“ platformoje.

Kad mokymai vyktų sklandžiai, nuotolinį būrelį veda vienas pagrindis mokytojas, o jam padeda vienas ar daugiau asistentuojančių mokytojų, kurių pagrindinis uždavinys yra padėti vaikams, kai jiems iškyla sunkumų ar kitų klausimų.

Planuojama programa

Pradinukai (7-9m.)

Mokymus pradedame naudodami „Scratch“ programą, kurioje sukuriame kompiuterinį žaidimą. Tęsiame mokslus su „Micro:bit“ mikrovaldikliais, kuriuose giliname žinias programavime blokeliais. Taip pat mokomės modeliuoti „TinkerCad“ 3D modeliavimo aplinkoje, o sumodeliuotus bei atspausdintus gaminius tėveliai galės be kontakto atsiimti „Robotikos Mokykloje“. Mokslus užbaigsime su „Minecraft Education Edition“, kuriame pasinersime į „Minecraft“ pasaulį ir užtvirtinsime įgytas žinias programuojant blokeliais.

Jauniai (10-13m.)

Mokymus pradedame sukurdami kompiuterinį žaidimą panašų į „Mario“ ar „Flappy Bird“ naudodami „Scratch“ programą. Tęsiame mokslus susipažindami su „Arduino“ mikrovaldikliais. Taip pat mokysimės modeliuosime profesionalia programa „SolidWorks“, sumodeliuotus bei atspausdintus gaminius tėveliai galės be kontakto atsiimti „Robotikos Mokykloje“. Mokslus užbaigsime pasinerdami į „Minecraft Education Edition“ pasaulį, kuriame užtvirtinsime įgytas žinias programuojant blokeliais.

Inovatoriai (14+ m.)

Mokymus pradedame pristatydami dirbtinio intelekto apmokymo įrankį „Teachable Machines“ iš Google. Taikant „Python“ programavimo kalbą arba programavimą blokeliais, mokysimės programuoti robotinę ranką „DOBOT Magician“, o pažengus mokymams – susipažinsime su konvejerio juosta, kurią mokiniai valdys kartu su robotine ranka.

Norint nuomotis pagrindinę įrangą (nešiojamąjį kompiuterį arba planšetę) prašome kreiptis nurodytais kontaktais.

Norintiems tik išbandyti užsiėmimus prašome kreiptis nurodytais kontaktais.

Nuotolinių užsiėmimų metu vienam mokytojui tenka ne daugiau 10 moksleivių (šiuo metu ~5).

Dalį kursų medžiagos galite rasti prieinamos nemokamai pas mus:
3D projektavimas ir mikrokompiuteriukai: play.gaminu.eu
Elektronika: wiki.robotikosmokykla.lt